Vojvođanski fudbalski trećeligaši će u predstojećem vikendu odigrati predposlednje jesenje kolo.

Srpska liga VOJVODINA – 14. kolo
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) – FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Bačka 1901” (Subotica) – FK “Železničar” (Pančevo)
18.11.2017 (subota) – 13:00 Prigrevica 18.11.2017 (subota) – 13:00 Subotica
Delegat – posmatrač Kaurin Srđan Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Janjuš Predrag Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Pančić Dušan Četvrti sudija Gligor Mikloš
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) – FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Omladinac” (Novi Banovci) – FK “Radnički” (Šid)
18.11.2017 (subota) – 13:00 Zrenjanin 18.11.2017 (subota) – 13:00 Novi Banovci
Delegat Nikolić Zoran Delegat – posmatrač Medaković Goran
Sudija Gnjatović Marko Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan Drugi sudija pomoćnik Livaja Mario
Četvrti sudija Arsić Dragan Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK “Cement” (Beočin) – FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Odžaci” (Odžaci) – FK “Borac” (Sakule)
18.11.2017 (subota) – 13:00 Beočin 18.11.2017 (subota) – 13:00 Odžaci
Delegat Umićević Radovan Delegat – posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Delibašić Marko Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Rijavec Nikola Prvi sudija pomoćnik Vladić Aleksandar
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Kedža Stefan Četvrti sudija Matić David
Posmatrač Subotić Uroš
OFK “Bečej 1918” (Bečej) – FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Dinamo 1945” (Pančevo) – FK “Crvena zvezda” (Novi Sad)
18.11.2017 (subota) – 13:00 Bečej 18.11.2017 (subota) – 13:00 Pančevo
Delegat Braun Robert Delegat Logarušić Dejan
Sudija Zeljković Nebojša Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Reljić Filip Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Vukelić Rade Posmatrač Milošević Dragan

Ostavite odgovor