Utakmica 15.kola Omladinske lige Srbije između Inđije i OFK Beograda je odigrana po teškom i raskvašenom terenu za igru. Stara Pazova,  gledalaca oko 100. Sudija: Nemanja Gajdobranski,pomoćne sudije: Milan Šutulović oba iz Novog sada i Svetlana Bilić iz Rume. Delegat: Radoslav Maksimović iz Inđije. Strelci: Banjac 5′ (penal), Bobar 11′, Panjak 72′ i 82′ – Inđija, Mijailović 36′ i Milovanović 53′ -OFK Beograd. Žuti kartoni: Krstić 27′ Petar Mrđa 57′ i Leđanac – Inđija, Čučak 4′ i Mihailović 84′ – OFK Beograd.

Inđija: Vojvodić, Kostić, Leđanac, Petar Mrđa, Dubajić (Puzić 65′), Bajić, Banjac (K), Nemanja Mrđa (Ilić 74′), Bobar (Tepavčević 83), Panjak (Adamović 82′).
Trener: Miroslav Blanuša

OFK Beograd: Čučak, Stanišić, Nikolić, Đurović (Mijailović 31′), Aleksić, Mrkela (K), Rusić, Petrović, Milovanović, Mirković (Marić 74′), Bogdanović (Petrović 74′).
Trener: Žarko Todorović

Utakmica 15.kola Omladinske lige Srbije između Inđije i OFK Beograda je odigrana po teškom i raskvašenom terenu za igru.

I pored tih okolnosti omaladinci su se svojski trudili da utakmica bude vrlo zanimljiva i najvažnije krajnje efikasna. Domaćin vrlo brzo stiže do gola i to sa bele tačke. Igrao se četvrti minut kada je golman Čučak nepropisno startovao i oborio igrača domaćina. Sudija meča je odmah reagovao i pokazao na belu tačku, a u svoju beležnicu stavio i ime gostujućeg golmana. Sa bele tačke je bio siguran kapiten domaćina Banjac za 1: 0.

Samo šest minuta kasnije je bilo već 2: 0. Ovog puta veoma borbeni Bobar je u svom maniru iz kaznenog prostora matirao Čučka.

Do kraja poluvremena OFK je smanjio na 2: 1. Posle dobre akcije gosta, posao strelca je obavio Vladimir Mijailović, a igrao se tada 36′ meča.

Poravnanje rezultata stiže u 53′. Sada je strelac za „romantičare“ bio Uroš Milovanović u 53′. 2: 2.

Od tog trenutka je rezultat meča „visio“. Inđija je propustila visoku prednost. Ipak joj se posrećilo da preko brzonogog i konačno preciznog Davida Panjak stigne do sva tri boda. Panjak je svoj tim ponovo doveo u prednost u 72′, da bi rezultatsku tačku na utakmicu stavio u 82′.

Bilo je to visokih 4: 2 za zeleno bele omladince. Četvrta pobeda za sada sasvim izgledan beg iz opasne zone za ispadanje.