Ostalo je još samo devedeset minuta trećeligaškog fudbala u Vojvodini za ovu jesenju sezonu. Za te minute su delegirana službena lica.

Srpska liga VOJVODINA – 15. kolo
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) – FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Mladost” (Bački Jarak) – FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
25.11.2017 (subota) – 13:00 Novi Sad 25.11.2017 (subota) – 13:00 Bački Jarak
Delegat – posmatrač Vučić Dejan Delegat Markuš Nikola
Sudija Nikolić Danilo Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko Drugi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Četvrti sudija Ćirić Nemanja Četvrti sudija Delibašić Marko
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK “Borac” (Sakule) – OFK “Bečej 1918” (Bečej) FK “Radnički” (Nova Pazova) – FK “Odžaci” (Odžaci)
26.11.2017 (nedelja) – 13:00 Sakule 25.11.2017 (subota) – 13:00 Nova Pazova
Delegat Kurjakov Milorad Delegat – posmatrač Rodean Marijan
Sudija Petrović Nikola Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Vladić Aleksandar Prvi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Drugi sudija pomoćnik Radić Petar Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan
Četvrti sudija Davidović Mladen Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Šavija Jovica
FK “Radnički” (Šid) – FK “Cement” (Beočin) FK “Dunav” (Stari Banovci) – FK “Omladinac” (Novi Banovci)
25.11.2017 (subota) – 13:00 Šid 26.11.2017 (nedelja) – 13:00 Stari Banovci
Delegat Turi Stevan Delegat – posmatrač Petrović Dragan
Sudija Rilak Nikola Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Džombić Nikola Četvrti sudija Banjac Miloš
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK “Železničar” (Pančevo) – FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) – FK “Bačka 1901” (Subotica)
26.11.2017 (nedelja) – 13:00 Pančevo 25.11.2017 (subota) – 13:00 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Zavišin Srđan Delegat Dukić Ozren
Sudija Kalafat Dino Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Janjuš Predrag Četvrti sudija Reljić Filip
Posmatrač Korajlija Milan

Ostavite odgovor