Kadetski reprezentativac Srbije u borbama Mihailo Grubić izborio je drugo mesto i srebrnu medalju na međunarodnom turniru “Trbovlje open 2017.“ koje je održano u Trbovlju – SLO. Naime, na međunarodnom turniru na kom je svoje učešće uzelo oko 800 takmičara iz 14 zemalja Mihailo je u prvom meču savladao Suša Žigu iz Slovenije sa 2:1, u dugom je savladao austrij Knisch patrika sa 1:0, nakon toga savladso je ukrajinca Serhi Petakha sa rezultatom 5:0 da bi u finalu izgubio od reprezentativca Ukrajine Davida Yanovskog sa rezultatom 3:2.

Mihailo je ovim rezultatom uspeo da skupi bodove za naredno Balkansko i Evropsko prvenstvo.

By Miroslav Dragojlović

Svetski karate sudija najviše kategorije. Trener u KK Železničar. Saradnik Sportin.biz-a praktično od njegovog pojavljivanja na internetu. Posebnu pažnju posvećuje karate sportu, sa akcentom na mlade takmičare.