U Ugrinovcima je odigrana trening utakmica domaćeg Fudbalskog kluba Sinđelić i gostujućeg, Sloboda Donji Tovarnik. STRELCI: 0:1 Petrović (autogol) u 40, 1:1 Tešić u 80, 1:2 Obradović u 82, 1:3 Majstorović u 86. minutu. Ugrinovci: Igralište Sinđelića. Gledalaca: 50. Sudija: Marko Karanović (Beograd).

SINĐELIĆ: Vojvodić, Lončarević, Malbaša, A. Petrović, Tešić, Buinjac, Špadijer, P. Marić, Bogdanović, N. Popović, Lovrić. Igrali su još: S. Marić, Radić, Lončar, A. Popović, Matić, Mijović, Piperin i Vukotić.

SLOBODA: Radosavljević, Gemeri, Perišić, V, Ninić, Mijatović, Ašćerić, Radošević, Ragastovac, Majstorović, Kordolup i Mrkajić. Igrali su još: N. Mitrović, Krkobabić i Obradović.

Izuzetno zanimljiva utakmica. Gosti su poveli pri kraju prvog poluvremena: posle centaršuta Kordolupa sa desne strane, Petrović je pokušao glavom da izbije loptru u korner. Međutim, ona je je završila iza leđa Vojvodića. Sinđelić je poravnao rezultat u 80. minutu, preko Tešića, posle proigravanja Vukotića. Završnica je pripala u potpunosti sremskoligašu iz Donjeg Tovarnika. Najpre je Sloboda u 82. minutu: Radošević centrira pred gol domaćina, jedan odbrambeni igrač domaćina promašuje loptu i ona dolazi do Obradovića, kojem nije bilo teško da je rutinski pošalje u gol. Konačno, u 86. minutu najlepša akcija na utakmice: napad Slobode započet je po levoj strani, lopta dolazi do mladog Krkobabića, odmah je prosleđuje do Majstorovića, koji „stavlja tačku“ na utakmicu.