Hala Jezero Kikinda

Lep sportski dan je bio za Nišlije danas. Prvo su fudbaleri, a potom i rukometašice obradovale sportski Niš. Derbi 13.kola Super lige Srbije za rukometašice je odigran u Nišu. Naisa je ugostila liderke na tabeli i zvanične šampionke iz Šapca, tim Medicinara. Domaći tim je ubedljivo pobedio i naneo prvi poraz gošćama ove sezone, 39: 32. Na poluvremenu duela je bilo 19: 16.

U hali „Slodes“ su igrali timovi Juniora i Jagodine. Gošće su u Beograd stigle kao favoritkinje, a to su na kraju i potvrdile, 24: 32. Na poluvremenu duela je bilo: 9: 20. Meč je posmatralo 150 gledalaca. U domaćem timu dve igračice su podelile titulu najefikasnijih u timu sa 6 golova. To su bile Jelena Bulatović i Milijana Stošić. Kod Jagodinki se izdvojila Milica Rančić sa 11 golova.

Mladost je u hali OŠ“Rastko Nemanjić“ ugostila tim Bora RTB. Novopazovčanke su na kraju meča bile bolje u rezultatu 27: 18. Poluvreme je završeno sa rezultatom, 13: 8.

Kikindska hala „Jezero“ je bila poprište duela Kikinde i Voždovca 1955. Domaći tim je uspeo da slavi sa golom razlike, 25: 24. Gošće su bile bolje posle prvih 30 minuta igre, 11: 13.