Vojvođanski trećeligaški fudbal stupa na proletnu scenu u vikendu pred nama. Biće to utakmice 16.kola. Izvršena su delegiranja službenih lica:

Srpska liga VOJVODINA – 16. kolo
FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) – FK „Bačka 1901“ (Subotica)
10.03.2018 (subota) – 14:30 Apatin
Delegat – posmatrač Obradović Milan Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) – FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)
10.03.2018 (subota) – 14:30 Sremska Mitrovica
Delegat Perović Predrag Sudija Reljić Filip
Posmatrač Šovljanski Aleksandar Prvi sudija pomoćnik Rijavec Nikola
Drugi sudija pomoćnik Vladić Aleksandar
Četvrti sudija Delibašić Marko
FK „Železničar“ (Pančevo) – FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
11.03.2018 (nedelja) – 14:30 Pančevo
Delegat Umićević Radovan Sudija Jeknić Stefan
Posmatrač Subotić Uroš Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Ćirić Nemanja
FK „Dunav“ (Stari Banovci) – FK „Cement“ (Beočin)
11.03.2018 (nedelja) – 14:30 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Šibul Ivan Sudija Nikolić Danilo
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
FK „Radnički“ (Šid) – FK „Odžaci“ (Odžaci)
10.03.2018 (subota) – 14:30 Šid
Delegat Kovačević Ljubomir Sudija Džombić Nikola
Posmatrač Krakanović Milan Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Gnjatović Marko
FK „Radnički“ (Nova Pazova) – OFK „Bečej 1918“ (Bečej)
10.03.2018 (subota) – 14:30 Nova Pazova
Delegat – posmatrač Rodean Marijan Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Banjac Miloš
FK „Borac“ (Sakule) – FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)
11.03.2018 (nedelja) – 14:30 Sakule
Delegat – posmatrač Šavija Jovica Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Bikić Nikola
FK „Mladost“ (Bački Jarak) FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad)
10.03.2018 (subota) – 14:30 Bački Jarak
Delegat Živković Milan Sudija Kalafat Dino
Posmatrač Vukelić Rade Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Livaja Mario
Četvrti sudija Pančić Dušan

Ostavite odgovor