Utakmicu protiv Mitrosa, Donji Srem će najduže pamtiti po tri nova osvojena boda. STRELCI: 0:1Malinović u 1, 1:1 Stoiljković u 28, 2:1 M. Ilić u 33, 3:1 Ljubojević u 48, 3:2 Simjanovski u 60. PEĆINCI: Sportski centar „Suvača“. GLEDALACA: 50. SUDIJA: Vladimire Blažon (Ruma). ŽUTI KARTONI: Mitrović (Donji Srem 2015), Vladisavljević (Mitros).

DONJI SREM 2015: Jelača 6,5, Radovanović 7 (od 46. Miličević 6,5), Ljubojević (od 71. Naić), Stoiljković 7, Čavić 6 (od 61. Nikolić 6,5), Mitrović 6,5, Nović 7, M. Ilić 7, Vesić 6,5, Ćopić 7, Radivojević 7.

MITROS: Mršić 5, Mataruga 7, Santovac 6,5, Panić 6,5, Babić 6,5, Vladisavljević 6,5, Malinović 7, Aćimović 6,5 (od 70. Gršić), Makitanović 6,5 (od 83. Petković), Karolić 7(od 65. Simjanovski).
IGRAČ UTAKMICE: Aleksandar Ćopić.

Što se igre tiče, dosta toga bi trebalo doterati, što znači da je za trenera Rakića i Obrenovića mnogo posla. Gosti su neprijatno iznenadili već u prvom minutu: Simjanovski je pokušao da lobuje Jelaču, loptra se odbija od prečke do Malinovića, koji je neometan šalje u mrežu. Domaćin je poravnao rezultat u 28. minutu: Ćopić je odlično ubacio loptu iz ugla pred gol sremskomitrovčana, gde je na „pravom mestu“ bio Stoiljković. Samo 5-6 minuta kasnije neobičan gol Donjeg Srema 2015 za šta je, pre svega, bio „zadužen“ golman Mitrosa Mršić: Miloš Ilić šutira, nešto iskosa, u gol, a lopta prolazi „kroz noge“ iznenađenog i nesigurnog Mršića. U 48. minutu 3:1: Ćopić je ponovo uspešno izveo korner, gostujuća odbrana ne reaguje najbolje, Mršić je ponovo iznenađen, lopta ga prolazi i dolazi do Ljubojevićča, kojem nije bilo teško da postigne gol. Jedino što su gosti uspeli konktretnije da urade do kraja utakmice je da u 60. minutu, preciznim prizemnim šutem Simjanovskog smanje prednost Donjeg Srema 2015.