Pred srpskim fudbalskim prvoligašima su utakmice 17.kola. Nekoliko duela je vrlo zanimljovo, a jedan od njih će se odigrati u Inđiji. Za to kolo su delegirana sledeće službena lica:

Sloboda – Bežanija Inđija – Dinamo
Petak, 16.03.2018 17:00 – Užice Subota, 17.03.2018 14:00 – Inđija
Delegat – Sp. radnik: STOJANOVIĆ Miroslav Delegat – Sp. radnik: JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir Drugi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad
Četvrti sudija: MITIĆ Milan Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav Posmatrač: AKSENTIJEVIĆ Milivoje
Super kontrola: Super kontrola:
Temnić 1924 – Proleter Novi Pazar – ČSK-Pivara
Subota, 17.03.2018 14:00 – stadion FK Jedinstvo Paraćin – Subota, 17.03.2018 15:30 – Novi Pazar
Delegat – Sp. radnik: PANAJOTOVIČ Vidojko Delegat – Sp. radnik: LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija Glavni sudija: MITROVIĆ Aleksa
Prvi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan Prvi pomoćni sudija: LOVRE Ilija
Drugi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš Drugi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan
Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš Četvrti sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Posmatrač: STOJANOVIĆ Bojan Posmatrač: MRKIĆ Ivan
Super kontrola: Super kontrola:
Sinđelić – Jagodina Teleoptik – Budućnost
Nedelja, 18.03.2018 14:00 – Beograd Nedelja, 18.03.2018 14:00 – Zemun
Delegat – Sp. radnik: KOSTREŠEVIĆ Novak Delegat – Sp. radnik: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Aleksandar
Glavni sudija: SREĆKOVIĆ Marko Glavni sudija: JERINIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan Prvi pomoćni sudija: MILOSAVLJEVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad Drugi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Posmatrač: ŠIPČIĆ Zoran Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko
Super kontrola: Super kontrola:
Radnički (P) – TSC Radnički 1923 – Metalac
Nedelja, 18.03.2018 14:00 – Pirot Ponedeljak, 19.03.2018 14:00 – Kragujevac
Delegat – Sp. radnik: HADŽI ĐORĐEVIĆ Ivan Delegat – Sp. radnik: MLADENOVIĆ Vladan
Glavni sudija: ILIĆ Milan Glavni sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar Drugi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko Četvrti sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko Posmatrač: KRSTIĆ Dragan
Super kontrola: Super kontrola:

Ostavite odgovor