Vojvođanski fudbalski trećeligaši polako hvataju zalet u prolećnom delu takmičenja. Pred njima su utakmice 17.kola. Za te utakmice su određena i službena lica:

Srpska liga VOJVODINA – 17. kolo
FK „Mladost“ (Bački Jarak) FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) FK „Borac“ (Sakule)
17.03.2018 (subota) – 14:30 Bački Jarak 17.03.2018 (subota) – 14:30 Novi Sad
Delegat Kurjakov Milorad Delegat – posmatrač Vučić Dejan
Sudija Bikić Nikola Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Kedža Stefan Četvrti sudija Nikolić Danilo
Posmatrač Korajlija Milan
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Radnički“ (Nova Pazova) OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Radnički“ (Šid)
17.03.2018 (subota) – 14:30 Pančevo 17.03.2018 (subota) – 14:30 Bečej
Delegat Nikolić Zoran Delegat Braun Robert
Sudija Delibašić Marko Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Reljić Filip Četvrti sudija Petrović Nikola
Posmatrač Petrović Dragan Posmatrač Mićanović Momčilo
FK „Odžaci“ (Odžaci) FK „Dunav“ (Stari Banovci) FK „Cement“ (Beočin) FK „Železničar“ (Pančevo)
17.03.2018 (subota) – 14:30 Kula 17.03.2018 (subota) – 14:30 Beočin
Delegat – posmatrač Cvjetićanin Dušan Delegat – posmatrač Leković Goran
Sudija Ćirić Nemanja Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan Prvi sudija pomoćnik Rijavec Nikola
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan
Četvrti sudija Zeljković Nebojša Četvrti sudija Jeknić Stefan
FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Bačka 1901“ (Subotica)
17.03.2018 (subota) – 14:30 Novi Banovci 17.03.2018 (subota) – 14:30 Zrenjanin
Delegat – posmatrač Medaković Goran Delegat Adamović Marko
Sudija Banjac Miloš Sudija Matić David
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar Prvi sudija pomoćnik Vladić Aleksandar
Drugi sudija pomoćnik Livaja Mario Drugi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Četvrti sudija Džombić Nikola Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Zavišin Srđan

Ostavite odgovor