Radnički iz Sremske mitrovice je najprijatnije iznenađenje u prva dva odigrana kola na vojvđanskom trećeligaškom nebu. Može li „Hesna“ do hek-trika. Za zanimljive utakmice 18.kola su izvršena delegiranja službenih lica.

Srpska liga VOJVODINA – 18. kolo
FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
24.03.2018 (subota) – 15:00 Prigrevica 24.03.2018 (subota) – 15:00 Subotica
Delegat Markuš Nikola Delegat – posmatrač Zavišin Srđan
Sudija Jeknić Stefan Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Ćirić Nemanja Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Šibul Ivan
FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) FK „Cement“ (Beočin) FK „Železničar“ (Pančevo) FK „Odžaci“ (Odžaci)
24.03.2018 (subota) – 15:00 Sremska Mitrovica 25.03.2018 (nedelja) – 15:00 Pančevo
Delegat Logarušić Dejan Delegat Dukić Ozren
Sudija Janjuš Predrag Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Vladić Aleksandar Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Banjac Miloš Četvrti sudija Petrović Nikola
Posmatrač Vuksanović Dragoljub Posmatrač Rodean Marijan
FK „Dunav“ (Stari Banovci) OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Radnički“ (Šid) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)
25.03.2018 (nedelja) – 15:00 Stari Banovci 24.03.2018 (subota) – 15:00 Šid
Delegat – posmatrač Subotić Uroš Delegat Turi Stevan
Sudija Kalafat Dino Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan
Četvrti sudija Pančić Dušan Četvrti sudija Matić David
Posmatrač Šavija Jovica
FK „Radnički“ (Nova Pazova) FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) FK „Borac“ (Sakule) FK „Mladost“ (Bački Jarak)
24.03.2018 (subota) – 15:00 Nova Pazova 25.03.2018 (nedelja) – 15:00 Sakule
Delegat – posmatrač Milošević Dragan Delegat – posmatrač Nestorov Ljubomir
Sudija Nikolić Danilo Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Rijavec Nikola Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan Drugi sudija pomoćnik Livaja Mario
Četvrti sudija Delibašić Marko Četvrti sudija Zorić Dragan

Ostavite odgovor