Srpski fudbalski prvoligaši će sutra na terene posle desetodnevne pauze. Snežne padavine su odložile odigravanje 18.kola koje je na programu u sredu. Izvršeno je i delegiranje službenih lica za te utakmice:

Dinamo – Sloboda Bežanija – Temnić 1924
Sreda, 28.03.2018 15:30 – Vranje Sreda, 28.03.2018 15:30 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: MLADENOVIĆ Vladan Delegat – Sp. radnik: RUDIĆ Spasoje
Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan Prvi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak
Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan
Četvrti sudija: MITIĆ Milan Četvrti sudija: MITROVIĆ Aleksa
Posmatrač: ANDREJIĆ Dejan Posmatrač: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Budućnost – Inđija Proleter – Radnički (P)
Sreda, 28.03.2018 15:30 – Dobanovci Sreda, 28.03.2018 15:30 – Novi Sad
Delegat – Sp. radnik: ELEZOVIĆ Radomir Delegat – Sp. radnik: NOVOVIĆ Velibor
Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor Glavni sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš
Četvrti sudija: JERINIĆ Danilo Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša Posmatrač: TOMIČIĆ Nikola
Metalac – Teleoptik ČSK-Pivara – Radnički 1923
Sreda, 28.03.2018 15:30 – Gornji Milanovac Sreda, 28.03.2018 15:30 – Čelarevo
Delegat – Sp. radnik: STOILJKOVIĆ Dragan Delegat – Sp. radnik: GRDINIĆ Aleksandar
Glavni sudija: MINAKOVIĆ Nenad Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: LOVRE Ilija Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran
Četvrti sudija: SREĆKOVIĆ Marko Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Posmatrač: ČETNIK Stevan Posmatrač: TUVEDŽIĆ Slavko
Jagodina – Novi Pazar TSC – Sinđelić
Sreda, 28.03.2018 15:30 – Jagodina Sreda, 28.03.2018 15:30 – B. Topola
Delegat – Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Miroslav Delegat – Sp. radnik: VAVAN Dragan
Glavni sudija: ILIĆ Pavle Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Prvi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Drugi pomoćni sudija: BILIĆ Svetlana Drugi pomoćni sudija: VOJNIĆ Stefan
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš
Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran Posmatrač: PAVLOVIĆ Branko

Ostavite odgovor