Srpski fudbalski prvoligaši će u nedelju na terene. Nekoliko utakmica sa pravom nose i preznak derbija kola. Jedan takav će se odigrati i u Inđiji.Za te utakmice su određena i sledeća službena lica:

Temnić 1924 – Dinamo Teleoptik – ČSK-Pivara
Nedelja, 01.04.2018 15:30 – FK Jedinstvo Paraćin – Nedelja, 01.04.2018 15:30 – Zemun
Delegat – Sp. radnik: STEVOVIĆ Radenko Delegat – Sp. radnik: KOVIĆ Dragan
Glavni sudija: MARKOVIĆ Momčilo Glavni sudija: JERINIĆ Danilo
Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan Prvi pomoćni sudija: MILOSAVLJEVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran Drugi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan Četvrti sudija: MITROVIĆ Aleksa
Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša
Proleter – TSC Sloboda – Budućnost
Nedelja, 01.04.2018 15:30 – Novi Sad Nedelja, 01.04.2018 15:30 – Užice
Delegat – Sp. radnik: RATKOVIĆ Predrag Delegat – Sp. radnik: GAJIĆ Milorad
Glavni sudija: IVKOVIĆ Marko Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Prvi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir
Drugi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan
Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe Četvrti sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Posmatrač: NEDIĆ Dejan Posmatrač: AKSENTIJEVIĆ Milivoje
Inđija – Metalac Radnički 1923 – Jagodina
Nedelja, 01.04.2018 15:30 – Inđija Nedelja, 01.04.2018 15:30 – Kragujevac
Delegat – Sp. radnik: MARIĆ Momčilo Delegat – Sp. radnik: MILOJEVIĆ Dragan
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran Glavni sudija: MATIĆ David
Prvi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan Drugi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Posmatrač: RADOVANOVIĆ Dragan Posmatrač: MRKIĆ Ivan
Radnički (P) – Bežanija Novi Pazar – Sinđelić
Nedelja, 01.04.2018 15:30 – Pirot Nedelja, 01.04.2018 18:00 – Novi Pazar
Delegat – Sp. radnik: NIKOLIĆ Ivan Delegat – Sp. radnik: VUJOVIĆ Ljubiša
Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor Glavni sudija: MILANOVIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir Prvi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: MITIĆ Milan Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: MARINKOVIĆ Goran Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav

Ostavite odgovor