Vojvođanski fudbalski trećeligaši će u ovom vikendu odigrati utakmice 19.kola. Određena su i službena lica za te duele.

Srpska liga VOJVODINA – 19. kolo
FK „Borac“ (Sakule) FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Mladost“ (Bački Jarak) FK „Radnički“ (Nova Pazova)
08.04.2018 (nedelja) – 15:30 Sakule 07.04.2018 (subota) – 15:30 Bački Jarak
Delegat Markuš Nikola Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Reljić Filip Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan Prvi sudija pomoćnik Rijavec Nikola
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja Drugi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Četvrti sudija Bikić Nikola Četvrti sudija Nikolić Danilo
Posmatrač Šibul Ivan
FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) FK „Radnički“ (Šid) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Dunav“ (Stari Banovci)
07.04.2018 (subota) – 15:30 Novi Sad 07.04.2018 (subota) – 15:30 Pančevo
Delegat – posmatrač Petrović Dragan Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar
Sudija Banjac Miloš Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan Prvi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Drugi sudija pomoćnik Batalo Nemanja Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Kedža Stefan Četvrti sudija Ćirić Nemanja
OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Železničar“ (Pančevo) FK „Odžaci“ (Odžaci) FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica)
07.04.2018 (subota) – 15:30 Bečej 07.04.2018 (subota) – 15:30 Kula
Delegat Kurjakov Milorad Delegat Umićević Radovan
Sudija Matić David Sudija Delibašić Marko
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar Prvi sudija pomoćnik Dragičević Marina
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Gnjatović Marko Četvrti sudija Zeljković Nebojša
Posmatrač Obradović Milan Posmatrač Krakanović Milan
FK „Cement“ (Beočin) FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)
07.04.2018 (subota) – 15:30 Beočin 07.04.2018 (subota) – 15:30 Novi Banovci
Delegat Kovačević Ljubomir Delegat – posmatrač Korajlija Milan
Sudija Džombić Nikola Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Kalafat Dino Četvrti sudija Janjuš Predrag
Posmatrač Cvjetićanin Dušan

Ostavite odgovor