Srpski fudbalski prvoligaši će sutra odigrati utakmice 20.kola. Vojvođanski derbi se igra u Čelarevu. Za sve utakmice su određena i službena lica:

ČSK-Pivara – Inđija Sinđelić – Radnički 1923
Subota, 07.04.2018 15:30 – Čelarevo Subota, 07.04.2018 15:30 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: LOJANICA Milan Delegat – Sp. radnik: KARASI Stanislav
Glavni sudija: MITIĆ Milan Glavni sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš Prvi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan
Drugi pomoćni sudija: BILIĆ Svetlana Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir
Četvrti sudija: MITROVIĆ Aleksa Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Posmatrač: ČETNIK Stevan Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko
TSC – Novi Pazar Budućnost – Temnić 1924
Subota, 07.04.2018 15:30 – B. Topola Subota, 07.04.2018 15:30 – Dobanovci
Delegat – Sp. radnik: BAGLAVA Branko Delegat – Sp. radnik: NIKOLIĆ Nenad
Glavni sudija: ILIĆ Milan Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Posmatrač: PAVLOVIĆ Branko Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran
Dinamo – Radnički (P) Bežanija – Proleter
Subota, 07.04.2018 15:30 – Vranje Subota, 07.04.2018 15:30 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: MARIĆ Momčilo Delegat – Sp. radnik: GLOĐOVIĆ Vlado
Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan Glavni sudija: ĐOKIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Nemanja
Drugi pomoćni sudija: KURČUBIĆ Nenad Drugi pomoćni sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Posmatrač: SPASIĆ Ninoslav Posmatrač: KRSTIĆ Dragan
Metalac – Sloboda Jagodina – Teleoptik
Subota, 07.04.2018 15:30 – Gornji Milanovac Subota, 07.04.2018 15:30 – Jagodina
Delegat – Sp. radnik: POPOVIĆ Rade Delegat – Sp. radnik: SLAVKOVIĆ Goran
Glavni sudija: BRDAR Ilija Glavni sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila Prvi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle Četvrti sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Posmatrač: ANDREJIĆ Dejan Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko

Ostavite odgovor