Utakmica je rešena u vrlo sadržajnom prvom poluvremenu. Domaći igrači stvorili su 5 stopostotnih šansi od kojih su 2 realizovali. U uvodnim minutama utakmice, Simeunović se izvanredno snašao u petercu gostiju i lucidno sproveo loptu u nebranjeni deo mreže. Nakon sjajnog prodora Džibrića po desnom boku, Grković se obreo na pravom mestu i postigao drugi pogodak za domaće. Da su Šarić, u 2 navrata, i Boris Považan bili malo koncentrisaniji u završnici, rezultat bi, sigurno, bio ubedljiviji. Odbrana Erdevičana je delovala besprekorno pa golman Nikolić nije imao ni jednu situaciju u kojoj bi morao da interveniše. Oslabljeni gosti, bez 4-5 standardnih igrača, nisu mogli da pariraju rastrčalim Erdevičanima. Drugo poluvreme donelo je rutinsko privođenje dobijene utakmice kraju. Gosti su, na momente, nagovestili svoje mogućnosti ali dalje od stamenih štopera Sloge nisu mogli. Svi pokušaji igrača Kupinova, uglavnom preko Raškovića i Lekića, završavali su se na 30 metara od gola Erdevičana. Domaća ekipa nastavlja trku za naslov šampiona a gostima sledi grčevita borba za svaki bod kako bi izborili opstanak.

Erdevik; Stadion Sloge; Gledalaca 150; Sudija: Meničanin Dragutin (Vrdnik) 8; Strelci: Simeunović u 2. i Grković u 17. minutu; Žuti kartoni: Đurić (Sloga); Rašković, Lekić (Kupinovo).
SLOGA (Erdevik): Nikolić -, Đurkić 8, Vuković 8, Džibrić 8, Halilović 7, Považan B. 7 (Đurić 7), Grković 7 (Šarić 7) , Cvijić 7, Simeunović 7 (Považan D. -) Mikić 7, Lovrić 8.