Srpski fudbalski prvoligaši će u sredu na terene širom Srbije. Biće to utakmice 21.kola. Za te utakmice su određena i službena lica.

Radnički (P) – Budućnost Temnić 1924 – Metalac
Sreda, 11.04.2018 15:30 – Pirot Sreda, 11.04.2018 15:30 – FK Jedinstvo Paraćin –
Delegat – Sp. radnik: SLAVKOVIĆ Goran Delegat – Sp. radnik: GRDINIĆ Aleksandar
Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Četvrti sudija: MITIĆ Milan Četvrti sudija: ILIĆ Milan
Posmatrač: MARINKOVIĆ Goran Posmatrač: STOJANOVIĆ Bojan
Bežanija – TSC Teleoptik – Sinđelić
Sreda, 11.04.2018 15:30 – Beograd Sreda, 11.04.2018 15:30 – Zemun
Delegat – Sp. radnik: RUDIĆ Spasoje Delegat – Sp. radnik: KOSTREŠEVIĆ Novak
Glavni sudija: PIPER Petar Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Vladimir Prvi pomoćni sudija: MILOSAVLJEVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: PIPER Pavle Drugi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša Posmatrač: TUVEDŽIĆ Slavko
Inđija – Jagodina Radnički 1923 – Novi Pazar
Sreda, 11.04.2018 15:30 – Inđija Sreda, 11.04.2018 15:30 – Kragujevac
Delegat – Sp. radnik: STOJANOVIĆ Miroslav Delegat – Sp. radnik: MITROVIĆ Miloš
Glavni sudija: JERINIĆ Danilo Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub Prvi pomoćni sudija: PAVLOVIĆ Slobodan
Drugi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Posmatrač: TOMIČIĆ Nikola Posmatrač: RADOVANOVIĆ Dragan
Proleter – Dinamo Sloboda – ČSK-Pivara
Sreda, 11.04.2018 15:30 – Novi Sad Sreda, 11.04.2018 15:30 – Užice
Delegat – Sp. radnik: ELEZOVIĆ Radomir Delegat – Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Predrag
Glavni sudija: ŠIROKI Zoran Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan
Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Oliver Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: STOJANOVIĆ Ivica Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe Četvrti sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Posmatrač: AKSENTIJEVIĆ Milivoje Posmatrač: DIMITRIJEVIĆ Dejan

Ostavite odgovor