Retki su gradski derbiji na trećeligaškoj fudbalskoj sceni Vojvodine, a sutra je upravo jedan u Pančevu. Za utakmice 20.kola su izvršena i delegiranja službenih lica.

Srpska liga VOJVODINA – 20. kolo
FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Cement“ (Beočin)
11.04.2018 (sreda) – 16:00 Prigrevica 11.04.2018 (sreda) – 16:00 Zrenjanin
Delegat – posmatrač Cvjetićanin Dušan Delegat Nikolić Zoran
Sudija Kedža Stefan Sudija Delibašić Marko
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš Prvi sudija pomoćnik Rijavec Nikola
Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Pančić Dušan Četvrti sudija Nikolić Danilo
Posmatrač Subotić Uroš
FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Odžaci“ (Odžaci) FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)
11.04.2018 (sreda) – 16:00 Subotica 11.04.2018 (sreda) – 16:00 Sremska Mitrovica
Delegat Turi Stevan Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Gnjatović Marko Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan
Četvrti sudija Matić David Četvrti sudija Reljić Filip
Posmatrač Vučić Dejan
FK „Železničar“ (Pančevo) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Dunav“ (Stari Banovci) FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad)
11.04.2018 (sreda) – 16:00 Pančevo 11.04.2018 (sreda) – 16:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Medaković Goran Delegat Logarušić Dejan
Sudija Kalafat Dino Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Radić Petar Drugi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Četvrti sudija Rilak Nikola Četvrti sudija Banjac Miloš
FK „Radnički“ (Šid) FK „Mladost“ (Bački Jarak) FK „Radnički“ (Nova Pazova) FK „Borac“ (Sakule)
11.04.2018 (sreda) – 16:00 Šid 11.04.2018 (sreda) – 16:00 Nova Pazova
Delegat Braun Robert Delegat – posmatrač Vuksanović Dragoljub
Sudija Zorić Dragan Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Arsić Dragan Četvrti sudija Petrović Nikola
Posmatrač Šovljanski Aleksandar

Ostavite odgovor