Za srpske fudbalske prvoligaše nema odmora. Već u nedelju će odigrati utakmice 22.kola. Za te duele su odredili sledeća službena lica.

Jagodina – Sloboda ČSK-Pivara – Temnić 1924
Nedelja, 15.04.2018 15:30 – Jagodina Nedelja, 15.04.2018 15:30 – Čelarevo
Delegat – Sp. radnik: NOVOVIĆ Velibor Delegat – Sp. radnik: GAJIĆ Milorad
Glavni sudija: TRIPKOVIĆ Lazar Glavni sudija: SIMOVIĆ Novak
Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran Prvi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko
Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Posmatrač: STOJANOVIĆ Bojan Posmatrač: ŠIPČIĆ Zoran
TSC – Radnički 1923 Sinđelić – Inđija
Nedelja, 15.04.2018 15:30 – B. Topola Nedelja, 15.04.2018 15:30 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: GLOĐOVIĆ Vlado Delegat – Sp. radnik: VAVAN Dragan
Glavni sudija: MITROVIĆ Aleksa Glavni sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Prvi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak Prvi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan
Drugi pomoćni sudija: BILIĆ Svetlana Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola Četvrti sudija: JERINIĆ Danilo
Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko Posmatrač: NEDIĆ Dejan
Dinamo – Bežanija Novi Pazar – Teleoptik
Nedelja, 15.04.2018 15:30 – Vranje Nedelja, 15.04.2018 18:00 – Novi Pazar
Delegat – Sp. radnik: PANAJOTOVIČ Vidojko Delegat – Sp. radnik: BUKVIĆ Miroslav
Glavni sudija: ILIĆ Milan Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir Prvi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: VOJNIĆ Stefan Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: MITIĆ Milan Četvrti sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Posmatrač: SPASIĆ Ninoslav Posmatrač: MRKIĆ Ivan
Budućnost – Proleter Metalac – Radnički (P)
Nedelja, 15.04.2018 15:30 – Dobanovci Nedelja, 15.04.2018 19:00 – Gornji Milanovac
Delegat – Sp. radnik: NIKOLIĆ Nenad Delegat – Sp. radnik: LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor Glavni sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan
Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Posmatrač: PAVLOVIĆ Branko Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav

Ostavite odgovor