Vojvođanski fudbalski trećeligaši posle radne srede će u vikendu pred nama odigrati utakmice 21.kola. Time se ulazi u zadnju trećinu ove takmičarske sezone.

Srpska liga VOJVODINA – 21. kolo
FK „Radnički“ (Nova Pazova) FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Borac“ (Sakule) FK „Radnički“ (Šid)
14.04.2018 (subota) – 16:00 Nova Pazova 15.04.2018 (nedelja) – 16:00 Sakule
Delegat Perović Predrag Delegat Živković Milan
Sudija Petrović Nikola Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Vladić Aleksandar Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan
Četvrti sudija Džombić Nikola Četvrti sudija Kedža Stefan
Posmatrač Mićanović Momčilo Posmatrač Nestorov Ljubomir
FK „Mladost“ (Bački Jarak) FK „Dunav“ (Stari Banovci) FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) FK „Železničar“ (Pančevo)
14.04.2018 (subota) – 16:00 Bački Jarak 14.04.2018 (subota) – 16:00 Novi Sad
Delegat – posmatrač Vučić Dejan Delegat Markuš Nikola
Sudija Nikolić Danilo Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Delibašić Marko Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Šavija Jovica
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Bačka 1901“ (Subotica)
14.04.2018 (subota) – 16:00 Pančevo 14.04.2018 (subota) – 16:00 Bečej
Delegat – posmatrač Milošević Dragan Delegat – posmatrač Rodean Marijan
Sudija Matić David Sudija Rilak Nikola
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš Prvi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Drugi sudija pomoćnik Dragičević Marina Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Kalafat Dino Četvrti sudija Banjac Miloš
FK „Odžaci“ (Odžaci) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Cement“ (Beočin) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
14.04.2018 (subota) – 16:00 Kula 14.04.2018 (subota) – 16:00 Beočin
Delegat – posmatrač Obradović Milan Delegat Dukić Ozren
Sudija Janjuš Predrag Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar Prvi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Reljić Filip Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Vukelić Rade

Ostavite odgovor