Dvadeset i treće prvoligaško kolo se otvara utakmicom u Sremu, a u ponedeljak se zatvara opet u Sremu.

Teleoptik – Radnički 1923 Proleter – Metalac
Petak, 20.04.2018 16:00 – Zemun Subota, 21.04.2018 16:00 – Novi Sad
Delegat – Sp. radnik: ĐERMAN Dragoslav Delegat – Sp. radnik: BLEČIĆ Vuk
Glavni sudija: MITIĆ Milan Glavni sudija: ANĐELOVSKI Novica
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan Prvi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan
Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Posmatrač: DIMITRIJEVIĆ Dejan Posmatrač: KRSTIĆ Dragan
Sloboda – Sinđelić Temnić 1924 – Jagodina
Subota, 21.04.2018 16:00 – Užice Subota, 21.04.2018 16:00 – FK Jedinstvo Paraćin –
Delegat – Sp. radnik: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Aleksandar Delegat – Sp. radnik: JANKOVIĆ Miodrag
Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar Glavni sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila
Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš Drugi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš
Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran
Bežanija – Budućnost Radnički (P) – ČSK-Pivara
Nedelja, 22.04.2018 16:00 – Beograd Nedelja, 22.04.2018 16:00 – Pirot
Delegat – Sp. radnik: KOSTREŠEVIĆ Novak Delegat – Sp. radnik: RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: JERINIĆ Danilo Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: LOVRE Ilija Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan Drugi pomoćni sudija: MILOSAVLJEVIĆ Nikola
Četvrti sudija: MITROVIĆ Aleksa Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: TUVEDŽIĆ Slavko Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša
Dinamo – TSC Inđija – Novi Pazar
Nedelja, 22.04.2018 16:00 – Vranje Ponedeljak, 23.04.2018 16:00 – Inđija
Delegat – Sp. radnik: HADŽI ĐORĐEVIĆ Ivan Delegat – Sp. radnik: LOJANICA Milan
Glavni sudija: PIPER Petar Glavni sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko Prvi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: PIPER Pavle Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: ILIĆ Milan Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Posmatrač: ANDREJIĆ Dejan Posmatrač: ČETNIK Stevan

Ostavite odgovor