90. minuta terenske dominacije Sloge za posledicu je imalo ubedljivih 4:0 na kraju utakmice. Gosti su stvorili svega dve poluprilike, ako se i tako mogu kvalifikovati, a domaćin, uz postignute golove, barem 6-7 izglednih prilika. Uz to, Erdevičanima su poništena 2 gola zbog ofsajda.

Nakon neopreznog starta Subotina nad Cvijićem, sudija Gnjatović je opravdanao pokazao na belu tačku a Halilović je bio neumoljiv. Vihorni Džibrić je na odlično dodavanje Simeunovića znalački regovao i povećao vođstvo domaćina. U međuvremenu, Šovljanski je osujetio nekoliko pokušaja domaćih napadača. U 73. na scenu ponovo stupa Džibrić. Odmerenim udarcem sa 18 metara pogađa nebranjeni deo mreže i to je bilo 3:0. U 88. minutu, okretni Smiljanić je odlično prosledio loptu ka Grkoviću a ovaj, izbacivši u trku 2 igrača protivničke odbrana, rutinski sprovodi loptu u mrežu pored nemoćnog golmana gostiju.

Zaslužena pobeda domaćina u ambijentu koji je bio za svaku pohvalu.

SLOGA (E) – HAJDUK (B) 4:0 (1:0)
Erdevik – Gledalaca 150. Sudija: Gnjatović Marko (Novi Sad) 9. Strelci: Halilović u 32. minutu (penal), Džibrić 53, 73 i Grković u 88. minutu. Žuti kartoni: Smiljanić (Sloga), Blanuša (Hajduk).
SLOGA (E): Nikolić – , Đurkić 7, Vuković 8, Lovrić 8, Džibrić 9, Bojanić 7, Halilović 7, Považan – (Grković 8), Cvijić 7.5, Simeunović 8, (Đurić 7), Šarić 7 (Smiljanić 8).
HAJDUK (B): Šovljanski 7.5, Blanuša7, Subotin 7, Petrović 6 (Gavrilović M. 6), Mitrović Ž. 6, Šponja 6 (Nikolić 6), Mitrović M.6, Zvekan 7, Živanović 7, Mačak 6, Gavrilović S. 6 (Georgijev -).
Igrač utakmice: Džibrić Miloš (Sloga).