Prvoligaši će u naredna dva dana odigrati utakmice 24.kola.

Prva liga Srbije 24.kolo
TSC – Teleoptik Jagodina – Radnički (P)
Petak, 27.04.2018 16:30 – B. Topola Petak, 27.04.2018 16:30 – Jagodina
Delegat – Sp. radnik: ELEZOVIĆ Radomir Delegat – Sp. radnik: SLAVKOVIĆ Goran
Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko Glavni sudija: MATIĆ David
Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad Drugi pomoćni sudija: VOJNIĆ Stefan
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: TOMIČIĆ Nikola Posmatrač: MARINKOVIĆ Goran
Budućnost – Dinamo Metalac – Bežanija
Petak, 27.04.2018 16:30 – Dobanovci Petak, 27.04.2018 18:00 – Gornji Milanovac
Delegat – Sp. radnik: GRDINIĆ Aleksandar Delegat – Sp. radnik: LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: NIKOLIĆ Bojan Glavni sudija: MITIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko Drugi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš
Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša Posmatrač: AKSENTIJEVIĆ Milivoje
Sinđelić – Temnić 1924 Radnički 1923 – Inđija
Subota, 28.04.2018 16:30 – Beograd Subota, 28.04.2018 16:30 – Kragujevac
Delegat – Sp. radnik: RUDIĆ Spasoje Delegat – Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Miroslav
Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe Glavni sudija: MITROVIĆ Aleksa
Prvi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan
Drugi pomoćni sudija: LOVRE Ilija Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan Četvrti sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Posmatrač: ŠIPČIĆ Zoran Posmatrač: MRKIĆ Ivan
ČSK-Pivara – Proleter Novi Pazar – Sloboda
Subota, 28.04.2018 16:30 – Čelarevo Subota, 28.04.2018 17:30 – Novi Pazar
Delegat – Sp. radnik: GLOĐOVIĆ Vlado Delegat – Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Predrag
Glavni sudija: JERINIĆ Danilo Glavni sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub Drugi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Posmatrač: RADOVANOVIĆ Dragan Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav

Ostavite odgovor