Srpski fudbalski prvoligaši će u nedelju i ponedeljak po dvadeset i šesti put na terene širom Srbije.

Prva liga Srbije 26.kolo
ČSK-Pivara – Dinamo TSC – Inđija
Nedelja, 06.05.2018 17:00 – Čelarevo Nedelja, 06.05.2018 17:00 – B. Topola
Delegat – Sp. radnik: STOJANOVIĆ Miroslav Delegat – Sp. radnik: BAGLAVA Branko
Glavni sudija: OBRADOVIĆ Srđan Glavni sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Milan Prvi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: PIPER Pavle Drugi pomoćni sudija: BILIĆ Svetlana
Četvrti sudija: SIMOVIĆ Novak Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Posmatrač: TUVEDŽIĆ Slavko
Sinđelić – Proleter Novi Pazar – Radnički (P)
Nedelja, 06.05.2018 17:00 – Beograd Nedelja, 06.05.2018 17:00 – Novi Pazar
Delegat – Sp. radnik: KARASI Stanislav Delegat – Sp. radnik: POPOVIĆ Rade
Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe Glavni sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Prvi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir
Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan Drugi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš
Četvrti sudija: MITROVIĆ Aleksa Četvrti sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Posmatrač: RADOVANOVIĆ Dragan Posmatrač: MRKIĆ Ivan
Radnički 1923 – Temnić 1924 Teleoptik – Sloboda
Nedelja, 06.05.2018 17:00 – Kragujevac Nedelja, 06.05.2018 17:00 – Zemun
Delegat – Sp. radnik: MILOJEVIĆ Dragan Delegat – Sp. radnik: RATKOVIĆ Predrag
Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor Glavni sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan Drugi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: VUKOVIĆ Uroš Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Posmatrač: STOJANOVIĆ Bojan Posmatrač: ČETNIK Stevan
Metalac – Budućnost Jagodina – Bežanija
Nedelja, 06.05.2018 19:00 – Gornji Milanovac Ponedeljak, 07.05.2018 17:00 – Jagodina
Delegat – Sp. radnik: NIKOLIĆ Ivan Delegat – Sp. radnik: MITROVIĆ Miloš
Glavni sudija: ILIĆ Milan Glavni sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: VOJNIĆ Stefan Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan
Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš Četvrti sudija: JERINIĆ Danilo
Posmatrač: NEDIĆ Dejan Posmatrač: MARINKOVIĆ Goran

Ostavite odgovor