Borba za očuvanje trećeligaškog statusa klubova je sve zanimljivija na vojvođanskom trećeligaškom nebu.

Srpska liga VOJVODINA – 25. kolo
FK „Dunav“ (Stari Banovci) FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Radnički“ (Šid) FK „Železničar“ (Pančevo)
06.05.2018 (nedelja) – 16:30 Stari Banovci 05.05.2018 (subota) – 16:30 Šid
Delegat – posmatrač Petrović Dragan Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Matić David Sudija Banjac Miloš
Prvi sudija pomoćnik Kantar Dalibor Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Petrović Nikola Četvrti sudija Gnjatović Marko
FK „Radnički“ (Nova Pazova) FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) FK „Borac“ (Sakule) FK „Bačka 1901“ (Subotica)
05.05.2018 (subota) – 16:30 Nova Pazova 06.05.2018 (nedelja) – 16:30 Sakule
Delegat – posmatrač Vuksanović Dragoljub Delegat Kurjakov Milorad
Sudija Pančić Dušan Sudija Delibašić Marko
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja Prvi sudija pomoćnik Rijavec Nikola
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Arsić Dragan Četvrti sudija Bikić Nikola
Posmatrač Šibul Ivan
FK „Mladost“ (Bački Jarak) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
05.05.2018 (subota) – 16:30 Bački Jarak 05.05.2018 (subota) – 16:30 Novi Sad
Delegat Adamović Marko Delegat – posmatrač Zavišin Srđan
Sudija Džombić Nikola Sudija Nikolić Danilo
Prvi sudija pomoćnik Livaja Mario Prvi sudija pomoćnik Vladić Aleksandar
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan Drugi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Četvrti sudija Petrović Nikola Četvrti sudija Reljić Filip
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Cement“ (Beočin) OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Odžaci“ (Odžaci)
05.05.2018 (subota) – 16:30 Pančevo 05.05.2018 (subota) – 16:30 Bečej
Delegat Perović Predrag Delegat Umićević Radovan
Sudija Rilak Nikola Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Dragičević Marina Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Kedža Stefan Četvrti sudija Ćirić Nemanja
Posmatrač Nestorov Ljubomir Posmatrač Šovljanski Aleksandar

Ostavite odgovor