Na vojvođanskoj fudbalskoj trećeligaškoj sceni nisu sve dileme oko konačne tabele razrešene. Zbog toga je 26.kolo vrlo zanimljivo.

Srpska liga VOJVODINA – 26. kolo
FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) OFK „Bečej 1918“ (Bečej) FK „Odžaci“ (Odžaci) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo)
12.05.2018 (subota) – 16:30 Prigrevica 12.05.2018 (subota) – 16:30 Kula
Delegat – posmatrač Leković Goran Delegat Nikolić Zoran
Sudija Nikolić Danilo Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Četvrti sudija Pančić Dušan Četvrti sudija Zeljković Nebojša
Posmatrač Vukelić Rade
FK „Cement“ (Beočin) FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Mladost“ (Bački Jarak)
12.05.2018 (subota) – 16:30 Beočin 12.05.2018 (subota) – 16:30 Novi Banovci
Delegat Živković Milan Delegat Braun Robert
Sudija Petrović Nikola Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar Prvi sudija pomoćnik Dragičević Marina
Drugi sudija pomoćnik Kantar Dalibor Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Banjac Miloš Četvrti sudija Jeknić Stefan
Posmatrač Krakanović Milan Posmatrač Korajlija Milan
FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin) FK „Borac“ (Sakule) FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Radnički“ (Nova Pazova)
12.05.2018 (subota) – 16:30 Zrenjanin 12.05.2018 (subota) – 16:30 Subotica
Delegat Turi Stevan Delegat – posmatrač Cvjetićanin Dušan
Sudija Kedža Stefan Sudija Matić David
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan Prvi sudija pomoćnik Livaja Mario
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Arsić Dragan Četvrti sudija Gligor Mikloš
Posmatrač Subotić Uroš
FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) FK „Radnički“ (Šid) FK „Železničar“ (Pančevo) FK „Dunav“ (Stari Banovci)
12.05.2018 (subota) – 16:30 Sremska Mitrovica 12.05.2018 (subota) – 16:30 Pančevo
Delegat – posmatrač Medaković Goran Delegat – posmatrač Milošević Dragan
Sudija Gnjatović Marko Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan Drugi sudija pomoćnik Šain Goran
Četvrti sudija Rilak Nikola Četvrti sudija Bikić Nikola

Ostavite odgovor