Fudbalski prvoligaši će od sutra pa sve do ponedeljka igrati utakmice 27.kola.

Prva liga Srbije
Radnički (P) – Radnički 1923 Dinamo – Jagodina
Petak, 11.05.2018 17:00 – Pirot Subota, 12.05.2018 17:00 – Vranje
Delegat – Sp. radnik: MARIĆ Momčilo Delegat – Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Miroslav
Glavni sudija: MARKOVIĆ Momčilo Glavni sudija: VASIĆ Aleksandar
Prvi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan Prvi pomoćni sudija: PETROVIĆ Dejan
Drugi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad Drugi pomoćni sudija: OLAJOŠ NAĐ Matija
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš
Posmatrač: STOJANOVIĆ Bojan Posmatrač: SPASIĆ Ninoslav
Proleter – Novi Pazar Metalac – TSC
Subota, 12.05.2018 17:00 – Novi Sad Subota, 12.05.2018 19:00 – Gornji Milanovac
Delegat – Sp. radnik: ELEZOVIĆ Radomir Delegat – Sp. radnik: LOJANICA Milan
Glavni sudija: ĐORĐIĆ Miloš Glavni sudija: VUJOVIĆ Majo
Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš Prvi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar
Drugi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub Drugi pomoćni sudija: SAVOVIĆ Darko
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posmatrač: AKSENTIJEVIĆ Milivoje Posmatrač: ŠIPČIĆ Zoran
Budućnost – ČSK-Pivara Bežanija – Sinđelić
Nedelja, 13.05.2018 17:00 – Dobanovci Nedelja, 13.05.2018 17:00 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: KOSTREŠEVIĆ Novak Delegat – Sp. radnik: RUDIĆ Spasoje
Glavni sudija: MITIĆ Milan Glavni sudija: LUKIĆ Lazar
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad Prvi pomoćni sudija: MILOSAVLJEVIĆ Nikola
Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija Četvrti sudija: JERINIĆ Danilo
Posmatrač: PAVLOVIĆ Branko Posmatrač: JOVANOVIĆ Goran
Temnić 1924 – Teleoptik Sloboda – Inđija
Nedelja, 13.05.2018 17:00 – FK Jedinstvo Paraćin – Ponedeljak, 14.05.2018 19:00 – Užice
Delegat – Sp. radnik: BLEČIĆ Vuk Delegat – Sp. radnik: MILIVOJEVIĆ Predrag
Glavni sudija: SIMOVIĆ Novak Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Drugi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš Drugi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja Četvrti sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav

Ostavite odgovor