Polako se sužava spisak ekipa koje će na jesen morati iz trećeligaškog fudbalskog društva u stepenik niže takmičenje.

Srpska liga VOJVODINA – 27. kolo
FK „Železničar“ (Pančevo) FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Dunav“ (Stari Banovci) FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica)
16.05.2018 (sreda) – 16:30 Pančevo 16.05.2018 (sreda) – 16:30 Stari Banovci
Delegat Kovačević Ljubomir Delegat Dukić Ozren
Sudija Ćirić Nemanja Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Jeknić Stefan Četvrti sudija Matić David
Posmatrač Milošević Dragan Posmatrač Mićanović Momčilo
FK „Radnički“ (Šid) FK „Bačka 1901“ (Subotica) FK „Radnički“ (Nova Pazova) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)
16.05.2018 (sreda) – 16:30 Šid 16.05.2018 (sreda) – 16:30 Nova Pazova
Delegat – posmatrač Korajlija Milan Delegat – posmatrač Vučić Dejan
Sudija Bikić Nikola Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven Prvi sudija pomoćnik Vladić Aleksandar
Drugi sudija pomoćnik Batalo Nemanja Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Arsić Dragan Četvrti sudija Kedža Stefan
FK „Borac“ (Sakule) FK „Omladinac“ (Novi Banovci) FK „Mladost“ (Bački Jarak) FK „Cement“ (Beočin)
16.05.2018 (sreda) – 16:30 Sakule 16.05.2018 (sreda) – 16:30 Bački Jarak
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Janjuš Predrag Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar Prvi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan Drugi sudija pomoćnik Dragičević Marina
Četvrti sudija Petrović Nikola Četvrti sudija Banjac Miloš
FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad) FK „Odžaci“ (Odžaci) FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) OFK „Bečej 1918“ (Bečej)
16.05.2018 (sreda) – 16:30 Novi Sad 16.05.2018 (sreda) – 16:30 Pančevo
Delegat Logarušić Dejan Delegat Markuš Nikola
Sudija Delibašić Marko Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan Prvi sudija pomoćnik Rijavec Nikola
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan Drugi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Četvrti sudija Nikolić Danilo Četvrti sudija Zeljković Nebojša
Posmatrač Obradović Milan Posmatrač Šavija Jovica

Ostavite odgovor