Srpski fudbalski prvoligaši polako ulaze u sam finiš sezone. Čini se nikad manje dilema pred poslednja tri kola.

Prva liga Srbije 28.kolo
Inđija – Temnić 1924 Teleoptik – Radnički (P)
Subota, 19.05.2018 17:00 – Inđija Subota, 19.05.2018 17:00 – Zemun
Delegat – Sp. radnik: ĐERMAN Dragoslav Delegat – Sp. radnik: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Aleksandar
Glavni sudija: SREĆKOVIĆ Marko Glavni sudija: ŠIROKI Zoran
Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir Prvi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan Drugi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola Četvrti sudija: MINAKOVIĆ Nenad
Posmatrač: DIMITRIJEVIĆ Dejan Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko
Sinđelić – Dinamo Jagodina – Budućnost
Subota, 19.05.2018 17:00 – Beograd Subota, 19.05.2018 17:00 – Jagodina
Delegat – Sp. radnik: STEVOVIĆ Radenko Delegat – Sp. radnik: HADŽI ĐORĐEVIĆ Ivan
Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko Glavni sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko Prvi pomoćni sudija: STANOJKOVIĆ Aleksandar
Drugi pomoćni sudija: ĐOROVIĆ Nikola Drugi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš
Četvrti sudija: GLIGOREVIĆ Dejan Četvrti sudija: MATIĆ David
Posmatrač: KRSTIĆ Dragan Posmatrač: MARINKOVIĆ Goran
Novi Pazar – Bežanija ČSK-Pivara – Metalac
Subota, 19.05.2018 17:00 – Novi Pazar Nedelja, 20.05.2018 17:00 – Čelarevo
Delegat – Sp. radnik: BUKVIĆ Miroslav Delegat – Sp. radnik: GLOĐOVIĆ Vlado
Glavni sudija: MILANOVIĆ Miloš Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš Drugi pomoćni sudija: MILOSAVLJEVIĆ Nikola
Četvrti sudija: TRIPKOVIĆ Lazar Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko Posmatrač: PAVLOVIĆ Branko
TSC – Sloboda Radnički 1923 – Proleter
Nedelja, 20.05.2018 17:00 – B. Topola Nedelja, 20.05.2018 17:00 – Kragujevac
Delegat – Sp. radnik: JANKOVIĆ Miodrag Delegat – Sp. radnik: SLAVKOVIĆ Goran
Glavni sudija: STAMENKOVIĆ Ivan Glavni sudija: SANTRAČ Dejan
Prvi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub Prvi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan
Drugi pomoćni sudija: BILIĆ Svetlana Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan
Četvrti sudija: TRIFKOVIĆ Dejan Četvrti sudija: ILIĆ Pavle
Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša Posmatrač: ANDREJIĆ Dejan

Ostavite odgovor