Srpski fudbalski prvoligaši će u subotu odigrati utakmice predposlednjeg 29.takmičarskog kola.

Prva liga Srbije 29.kolo
Temnić 1924 – Sloboda Dinamo – Novi Pazar
Subota, 26.05.2018 17:00 – FK Jedinstvo Paraćin – Subota, 26.05.2018 17:00 – Vranje
Delegat – Sp. radnik: NOVOVIĆ Velibor Delegat – Sp. radnik: MLADENOVIĆ Vladan
Glavni sudija: MINAKOVIĆ Nenad Glavni sudija: MARKOVIĆ Momčilo
Prvi pomoćni sudija: LOVRE Ilija Prvi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad
Drugi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak Drugi pomoćni sudija: MILOSAVLJEVIĆ Nikola
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Posmatrač: MRKIĆ Ivan Posmatrač: SPASIĆ Ninoslav
ČSK-Pivara – TSC Radnički (P) – Inđija
Subota, 26.05.2018 17:00 – Čelarevo Subota, 26.05.2018 17:00 – Pirot
Delegat – Sp. radnik: RATKOVIĆ Predrag Delegat – Sp. radnik: GRDINIĆ Aleksandar
Glavni sudija: JERINIĆ Danilo Glavni sudija: ILIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir
Drugi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: TOMIĆ Pavle Četvrti sudija: MILANOVIĆ Miloš
Posmatrač: AKSENTIJEVIĆ Milivoje Posmatrač: STOJANOVIĆ Bojan
Budućnost – Sinđelić Bežanija – Radnički 1923
Subota, 26.05.2018 17:00 – Dobanovci Subota, 26.05.2018 17:00 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: VAVAN Dragan Delegat – Sp. radnik: STOILJKOVIĆ Dragan
Glavni sudija: SREĆKOVIĆ Marko Glavni sudija: MATIĆ David
Prvi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad Prvi pomoćni sudija: PERANOVIĆ Dragan
Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan Drugi pomoćni sudija: PAŠTAR Bojan
Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Posmatrač: RADOVANOVIĆ Dragan Posmatrač: ŠIPČIĆ Zoran
Proleter – Teleoptik Metalac – Jagodina
Subota, 26.05.2018 17:00 – Novi Sad Subota, 26.05.2018 17:00 – Gornji Milanovac
Delegat – Sp. radnik: NIKOLIĆ Nenad Delegat – Sp. radnik: LUKIĆ Časlav
Glavni sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Dejan Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Vladimir Drugi pomoćni sudija: BILIĆ Svetlana
Četvrti sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja Četvrti sudija: TRIPKOVIĆ Lazar
Posmatrač: TUVEDŽIĆ Slavko Posmatrač: DIMITRIJEVIĆ Dejan

Ostavite odgovor