Rano vodstvo Erdevičana opredelilo je tok i ishod utakmice. U 3. minutu, nakon lepe akcije celog tima domaćina, Grković je bio neumoljiv. U 23. minutu, nakon opravdano dosuđenog kaznenog udraca nad Grkovićem, Kovačević je povećao prednost na 2:0. Ulaskom u igru Varge i Zlatkovića, gosti su zaigrali znatno bolje ali ni to nije bilo dovoljno da ozbiljnije ugroze domaćina. Rezultatski, utakmica je rešena u 71. minutu. Gosti su nedozvoljeno, u svom kaznenom prostoru,zaustavili Grkovića, a on je, potom, bio siguran sa bele tačke. Do kraja utakmice Erdevičani su stvorili još nekoliko prilika ali su lopte završavale ili u rukama Oparnice ili pored gola.Šta više, Oparnica je u jednom jedinom napadu uspeo 3 pita da osujeti domaće napadače.

Erdevik.- Stadion Sloge; Gledalaca 150; Sudija: Negovanović ( Sremska Mitrovica); Strelci: Grković u 3. i 71. minutu (penal) i Kovačević u 23. (penal) za Slogu ; Žuti kartoni: Kovačević (Indeks) ;

SLOGA (E): Ilić 7, Džibrić 7, Đurkić 8 ( Matić-), Vuković 7, Džibrić 7, Bojanić 7, Grković 8 (Simeunović -), Cvijić 7, Považan 6 ( Šarić 7), Kovačević 7, Mikić 7, Doknić 7.

INDEKS: Oparnica 7, Kovačević 7, Mrđenović 6, ( Stanković-), Đekić 6, Senderak 6, Spasojević 6, Božić 6, Pokrajac 6, Knežević 6 ( Varga 6), Banjac 6 ( Zlatković 7), Stojanović 6.
Igrač utakmice: Đurkić Nenad (Sloga)