Čak tri utakmice su odigrale ekipe Budućnosti i Krila Krajine a da nisu postigli ni jedan gol. “Majstorica” za treće mesto u Područnoj ligi Sombor je danas odigrana na stadionu Vojvodine u Tovariševu.

Tamo su igrale ekipe koje su imale indetičan skor u međusobnim odigranim utakmicama a zauzimale su poziciju koja vodi u doigravanje za popunu Vojvođanske fudbalske lige grupa “Sever”. Za 180 minuta igre, Budućnost iz Mladenova i Krila Krajine iz Bačke palanke u međusobnim ligaškim utakmicama nisu postigli ni jedan gol. Tako je po gledaoce nažalost bilo i danas. Posle regularnih 90 minuta igre je rezultat bio, 0: 0.

Penali su morali da odluče pobednika, a bolji izvođači su bili igrači Budućnosti u rezultatu 4: 3.

Budućnost će tako u doigravanje za popunu VFL grupa “Sever”. Tamo ih u prvoj utakmici u nedelju očekuje ekipa OFK Vrbasa. Meč se igra na stadionu “Šlajz” sa početkom od 17,30 časova.