Erdevik; Stadion Sloge; Gledalaca 150; Sudija: Mijanović (Šid); Strelci: Uglješić, Mićić, Berić, Panić (iz penala), D. Jokić. PODRINjE: Reljić, Arsenović, Tomić, A. Radovanović, N. Radovanović, Teodorović, Mijailović, Pavlović, Čokanjelović, Trebovac, Živković.
Igrali su još: Filipović, Pantić, Petrić, Mitrović, Stojanović, Smajlović, Ivanković, Đurđević.

MAČVA (B): Stepanović, Petrović, Đokić, Panić, Isaković, Lolić, Mićić, Teodorović, Berić, Uglješić, Radukić.
Igrali su još: Pejović, Radulović, N. Jokić, Jurišić, Đurđević, Puzić, D. Jokić, Martić.

Igrači Mačve su bili mnogo bolji rival i više nego zasluženo slavili u susretu sa indisponiranom ekipom iz Mačvanske Mitrovice. Troma i spora ekipa Podrinja igrala je nepovezano i oslanjala se na individualna rešenja Trebovca i Živkovića. Na njihovu žalost, rešenja nije bilo. Sa druge strane, dobro organizovana i pokretljiva ekipa iz Bogatića znalački je osvajala i koristila prazan prostor na terenu. Brzim promenama strana i kretanjem lopte stvarali su višak igrača. Već u 15. minutu bilo je 2:0 za Mačvu i to, pre svih, zaslugom Uglješića. Prvo je bio strelac vodećeg gola nakon odličnog prodora a zatim je odradio glavni deo posla u akciji u kojoj je Mićić bio egzekutor. Do kraja poluvremena, Berić je iz brzog kontra napada povećao na 3:0. Sa druge strane, igrači Podrinja su pripretili 2 puta i to iz slobodnih udaraca ali su to bili nedovoljno ozbiljni pokušaji.

Ako je u prvom poluvremenu nerešivaa enigma za igrače Podrinja bio Uglješić, u drugom je to bio Darko Jokić. U nekoliko navrata je sjajno „sakrio“ loptu a potom dugim i preciznim pasovima upošljavao saigrače. Jedan od takvih pasova je bio upućen ka Beriću koji je na nedozvoljen način zaustavljen u kaznenom prostoru. Siguran izvođač kaznenog udarca bio je Panić. Konačan rezlutat postavio je Darko Jokić. Presekao je pokušaj igrača Podrinja da prenesu loptu na protivničku polovinu, izdržao nalet protivnika i sjajno lobovao istrčalog golmana.

Turnir u Erdeviku se nastavlja u nedelju 29.07. kada se u utakmici za 3. mesto sastaju domaća Sloga i Podrinje iz Mačvanske Mitrovice dok će u finalu igrati Mačva iz Bogatića i Cement iz Beočina.