Letnjoj pauzi između dve prvoligaške sezone je došao kraj. Sutra startuje novo takmičenje po novoj šemi. Izvršena su i prva delegiranja za novu sezonu:

Prva liga Srbije
Javor – Metalac Zlatibor – OFK Žarkovo
Petak, 10.08.2018 20:00 – Ivanjica Subota, 11.08.2018 17:30 – Čajetina
Delegat – Sp. radnik: SLAVKOVIĆ Goran Delegat – Sp. radnik: VUJOVIĆ Ljubiša
Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan Glavni sudija: MILANOVIĆ Miloš
Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: GLIGOREVIĆ Dejan Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: SANDIĆ Zoran Posmatrač: AKSENTIJEVIĆ Milivoje
Sinđelić – TSC Radnički 1923 – Sloboda
Subota, 11.08.2018 17:30 – Beograd Subota, 11.08.2018 17:30 – Kragujevac
Delegat – Sp. radnik: GRDINIĆ Aleksandar Delegat – Sp. radnik: STOILJKOVIĆ Dragan
Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko Glavni sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila
Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan Drugi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle Četvrti sudija: MATIĆ David
Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša
Budućnost – Bečej 1918 Bežanija – Trajal
Nedelja, 12.08.2018 17:30 – Dobanovci Nedelja, 12.08.2018 17:30 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: BAGLAVA Branko Delegat – Sp. radnik:
Glavni sudija: SREĆKOVIĆ Marko Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe
Prvi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan Prvi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš
Drugi pomoćni sudija: TUBIĆ Njegoš Drugi pomoćni sudija: RIJAVEC Nikola
Četvrti sudija: DELIBAŠIĆ Marko Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola
Posmatrač: ČETNIK Stevan Posmatrač: KRSTIĆ Dragan
Novi Pazar – Teleoptik Borac – Inđija
Nedelja, 12.08.2018 17:30 – Novi Pazar Ponedeljak, 13.08.2018 20:00 – Čačak
Delegat – Sp. radnik: LUKIĆ Časlav Delegat – Sp. radnik: MITROVIĆ Miloš
Glavni sudija: MITIĆ Milan Glavni sudija: ŠEGRT Jovan
Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran
Drugi pomoćni sudija: BLAGOJEVIĆ Ivan Drugi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub
Četvrti sudija: MILADINOVIĆ Dušan Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan
Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav Posmatrač: MRKIĆ Ivan

Ostavite odgovor