Osamnaest vojvođanskih fudbalskih trećeligaša kreću od ovog vikenda u borbu za prve prvenstvene bodove u novom prvenstvu.

Srpska liga VOJVODINA – 1. kolo
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Cement” (Beočin) FK “Kabel” (Novi Sad) FK “Borac” (Sakule)
18.08.2018 (subota) – 17:00 Novi Banovci 19.08.2018 (nedelja) – 10:00 Novi Sad
Delegat Braun Robert Delegat Drljača Miodrag
Sudija Nikolić Danilo Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Repček Ivan Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Subotić Uroš Posmatrač Šavija Jovica
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad)
19.08.2018 (nedelja) – 17:00 Pančevo 18.08.2018 (subota) – 17:00 Zrenjanin
Delegat – posmatrač Vuksanović Dragoljub Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Pančić Dušan Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Mudrinić Tomislav Četvrti sudija Mrđa Neđo
OFK “Vršac” (Vršac) FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Srbobran” (Srbobran) FK “Hajduk 1912” (Kula)
18.08.2018 (subota) – 17:00 Vršac 18.08.2018 (subota) – 17:00 Srbobran
Delegat – posmatrač Šovljanski Aleksandar Delegat Umićević Radovan
Sudija Bikić Nikola Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Petrović Slobodan Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Četvrti sudija Belić Dušan Četvrti sudija Petrović Nikola
Posmatrač Krakanović Milan
FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
18.08.2018 (subota) – 17:00 Bački Jarak 18.08.2018 (subota) – 17:00 Čelarevo
Delegat – posmatrač Medaković Goran Delegat Vavan Dragan
Sudija Džombić Nikola Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Janković Luka Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Kedža Stefan Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Radnički” (Nova Pazova)
18.08.2018 (subota) – 17:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Simić Dragan
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Gnjatović Marko

Ostavite odgovor