Vojvođanski fudbalski trećeligaši će u narednom vikendu odigrati utakmice drugog takmičarskog kola. Delegirana su i službena lica za te utakmice:

Srpska liga VOJVODINA – 2. kolo
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Kabel” (Novi Sad) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
25.08.2018 (subota) – 17:00 Novi Banovci 25.08.2018 (subota) – 17:00 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Šibul Ivan Delegat – posmatrač Milin Jovica
Sudija Reljić Filip Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Gligor Mikloš Četvrti sudija Ranisavić Saša
FK “Cement” (Beočin) FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) OFK “Vršac” (Vršac)
25.08.2018 (subota) – 17:00 Beočin 25.08.2018 (subota) – 17:00 Novi Sad
Delegat Rudić Spasoje Delegat Kurjakov Milorad
Sudija Mudrinić Tomislav Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Kantar Dalibor Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
Četvrti sudija Zeljković Nebojša Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Nestorov Ljubomir Posmatrač Zavišin Srđan
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Srbobran” (Srbobran) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
25.08.2018 (subota) – 17:00 Subotica 25.08.2018 (subota) – 17:00 Prigrevica
Delegat – posmatrač Korajlija Milan Delegat Novaković Goran
Sudija Mrđa Neđo Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Milanović Petar Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Jeknić Stefan Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Obradović Milan
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Borac” (Sakule) FK “Železničar” (Pančevo)
25.08.2018 (subota) – 17:00 Kula 26.08.2018 (nedelja) – 17:00 Sakule
Delegat – posmatrač Krakanović Milan Delegat – posmatrač Tomičić Nikola
Sudija Repček Ivan Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Čapo Kristijan Četvrti sudija Janjuš Predrag
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
26.08.2018 (nedelja) – 17:00 Stari Banovci
Delegat Dukić Ozren
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Milošević Dragan

Ostavite odgovor