Erdevik, Stadion Sloge; Gledalaca 150; Sudija Gajić (Novi Sad) 5. Strelci Považan u 71. za Slogu a Bosnić u 60. minutu za Sremac. Žuti kartoni: Ilić, Đurkić ( Sloga), Smolović (Sremac)

SLOGA: Petrović 7, Ristić 6, Đurkić 6, Halilović 6, Vuković 6 ( Mikić -), Lovrić 6, Rosić 6, Smiljanić 6, Grković 7, Bajunović 6 ( Doknić 6), Šarić 6 (Považan 6).

SREMAC: Stračević 7, Kuburović 6, Belak 7, Milojević 7, Draganović 7, Smolović 6 ( Grujić-), Bosnić 8, Krstović 6 ( Marković 7,5), Babić 6, Popović 7, Grujin 6 ( Šakić).

Igrač utakmice: Bosnić ( Sremac)

Po sparnom vremenu odigrana je bleda fudbalska utakmica sa dosta grešaka svih aktera meča. Činilo se da su igrači i jednog i drugog tima jedva čekali da sudija označi kraj prvog poluvremena u kome su zabeležene svega 2-3 polušanse.

U drugom poluvremenu gosti su krenuli nešto angažovanije i to im se ipslatilo. U 60. minutu Bosnić je iskoristio neuspelu ofsajd zamku domaće odbrane i doneo radost igračima Sremca. Sloga je stihijski napadala i iz jednog poluorganizovanog napada, u gužvi se najbolje snašao Považan i odbijenu loptu sproveo u mrežu za 1:1. Do kraja utakmice poništen je pogodak Rosića zbog upitnog ofsajda. U svakom slučaju, gosti zasluženo nose bod u Vojku.