Prva od četiri za to predviđene takmičarske srede je ispred srpskih fudbalskih prvoligaša. Za četvrto kolo su izvršena i delegiranja službenih lica.

Prva liga Srbije 4.kolo
Radnički 1923 – Novi Pazar TSC – Metalac
Sreda, 29.08.2018 17:00 – Kragujevac Sreda, 29.08.2018 17:00 – stadion kraj Tise –
Delegat – Sp. radnik: HADŽI ĐORĐEVIĆ Ivan Delegat – Sp. radnik: KOSTREŠEVIĆ Novak
Glavni sudija: STOJANOVIĆ Andrija Glavni sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Prvi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Goran Prvi pomoćni sudija: VOJNIĆ Stefan
Drugi pomoćni sudija: KRSTIĆ Ivan Drugi pomoćni sudija: BOŽOVIĆ Boško
Četvrti sudija: STAMENKOVIĆ Ivan Četvrti sudija: IVKOVIĆ Marko
Posmatrač: VUKADINOVIĆ Milenko Posmatrač: TUVEDŽIĆ Slavko
Teleoptik – Sinđelić Inđija – OFK Žarkovo
Sreda, 29.08.2018 17:00 – Zemun Sreda, 29.08.2018 17:00 – Inđija
Delegat – Sp. radnik: BRANEŽAC Saša Delegat – Sp. radnik: ELEZOVIĆ Radomir
Glavni sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe Glavni sudija: ILIĆ Pavle
Prvi pomoćni sudija: KARADŽIĆ Miloš Prvi pomoćni sudija: ĐURIČIĆ Marko
Drugi pomoćni sudija: BOGIĆEVIĆ Goran Drugi pomoćni sudija: JOVANOVIĆ Milorad
Četvrti sudija: JERINIĆ Danilo Četvrti sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Posmatrač: ŠIPČIĆ Zoran Posmatrač: VUJOVIĆ Majo
Trajal – Zlatibor Bečej 1918 – Javor
Sreda, 29.08.2018 17:00 – stadion Mladost Kruševac – Sreda, 29.08.2018 17:00 – Bečej
Delegat – Sp. radnik: PANAJOTOVIČ Vidojko Delegat – Sp. radnik: MILOŠEVIĆ Blagoje
Glavni sudija: ŠEGRT Jovan Glavni sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Prvi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak Prvi pomoćni sudija: ZDRAVKOVIĆ Miodrag
Drugi pomoćni sudija: CVETKOVIĆ Ivan Drugi pomoćni sudija: MARJANOVIĆ Aleksandar
Četvrti sudija: GLIGOREVIĆ Dejan Četvrti sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Posmatrač: ŠIJAKOVIĆ Nebojša Posmatrač: ŽIVKOVIĆ Saša
Sloboda – Budućnost Borac – Bežanija
Sreda, 29.08.2018 18:30 – Užice Sreda, 29.08.2018 19:00 – Čačak
Delegat – Sp. radnik: JOVANOVIĆ DŽAJIĆ Aleksandar Delegat – Sp. radnik: LJAJIĆ Senad
Glavni sudija: MATIĆ David Glavni sudija: MITIĆ Milan
Prvi pomoćni sudija: LOVRE Ilija Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje
Drugi pomoćni sudija: VLADIĆ Aleksandar Drugi pomoćni sudija: MITIĆ Miloš
Četvrti sudija: RADAKOVIĆ Nikola Četvrti sudija: MILADINOVIĆ Dušan
Posmatrač: ANĐELKOVIĆ Žarko Posmatrač: MARINKOVIĆ Goran

Ostavite odgovor