Prvi veliki derbi od starta prvenstva u Srpskoj fudbalskoj ligi grupa “Vojvodina” se igra u Pančevu.

Srpska liga VOJVODINA – 3. kolo
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Borac” (Sakule) FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Bačka 1901” (Subotica)
01.09.2018 (subota) – 16:30 Zrenjanin 01.09.2018 (subota) – 16:30 Bački Jarak
Delegat Turi Stevan Delegat Adamović Marko
Sudija Džombić Nikola Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Rapoti Zoran Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Vučić Stefan Drugi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Četvrti sudija Ranisavić Saša Četvrti sudija Kedža Stefan
Posmatrač Vučić Dejan Posmatrač Šavija Jovica
FK “Kabel” (Novi Sad) FK “Cement” (Beočin) OFK “Vršac” (Vršac) FK “Dunav” (Stari Banovci)
02.09.2018 (nedelja) – 10:00 Novi Sad 01.09.2018 (subota) – 16:30 Vršac
Delegat Bakić Hasib Delegat – posmatrač Rodean Marijan
Sudija Jeknić Stefan Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Gnjatović Marko Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Mićanović Momčilo
FK “Srbobran” (Srbobran) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Železničar” (Pančevo) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
01.09.2018 (subota) – 16:30 Srbobran 02.09.2018 (nedelja) – 16:30 Pančevo
Delegat Đukanović Ilija Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Pančić Dušan Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Kantar Dalibor Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Četvrti sudija Reljić Filip Četvrti sudija Janjuš Predrag
Posmatrač Subotić Uroš
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Hajduk 1912” (Kula)
01.09.2018 (subota) – 16:30 Nova Pazova 01.09.2018 (subota) – 16:30 Čelarevo
Delegat – posmatrač Leković Goran Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert
Sudija Petrović Nikola Sudija Nikolić Danilo
Prvi sudija pomoćnik Drndarević Vanja Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Belić Dušan Četvrti sudija Repček Ivan
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
01.09.2018 (subota) – 16:30 Pančevo
Delegat Perović Predrag
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Zoran
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Šovljanski Aleksandar

Ostavite odgovor