Srpski fudbalski prvoligaši će u nedelju i ponedeljak odigrati utakmice petog prvenstvenog kola.

Prva liga Srbije 5.kolo
Budućnost – Borac Sinđelić – Sloboda
Nedelja, 02.09.2018 16:30 – Dobanovci Nedelja, 02.09.2018 16:30 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: KARASI Stanislav Delegat – Sp. radnik: NIKOLIĆ Ivan
Glavni sudija: MILANOVIĆ Miloš Glavni sudija: SREĆKOVIĆ Marko
Prvi pomoćni sudija: MILIĆEVIĆ Miloje Prvi pomoćni sudija: PEŠOVIĆ Milan
Drugi pomoćni sudija: MIŠIĆ Miljan Drugi pomoćni sudija: PAŠAJLIĆ Milan
Četvrti sudija: MILADINOVIĆ Dušan Četvrti sudija: OSTRAĆANIN Stanko
Posmatrač: RADOVANOVIĆ Dragan Posmatrač: KRSTIĆ Dragan
Zlatibor – Teleoptik Bežanija – Radnički 1923
Nedelja, 02.09.2018 16:30 – Čajetina Nedelja, 02.09.2018 16:30 – Beograd
Delegat – Sp. radnik: JANKOVIĆ Miodrag Delegat – Sp. radnik: BABIĆ Ratomir
Glavni sudija: RADAKOVIĆ Nikola Glavni sudija: MIJAJLOVIĆ Borko
Prvi pomoćni sudija: SIMOVIĆ Miloš Prvi pomoćni sudija: ANDREJIĆ Čedomir
Drugi pomoćni sudija: RIJAVEC Nikola Drugi pomoćni sudija: BLAGOJEVIĆ Ivan
Četvrti sudija: MAKSIMOVIĆ Đorđe Četvrti sudija: MANOJLOVIĆ Dalibor
Posmatrač: MARUŠIĆ Svetislav Posmatrač: PAVLOVIĆ Branko
Javor – Trajal Novi Pazar – Inđija
Nedelja, 02.09.2018 19:00 – Ivanjica Nedelja, 02.09.2018 19:00 – Novi Pazar
Delegat – Sp. radnik: BLEČIĆ Vuk Delegat – Sp. radnik: MLADENOVIĆ Vladan
Glavni sudija: STAMENKOVIĆ Ivan Glavni sudija: TRIFKOVIĆ Dejan
Prvi pomoćni sudija: PETKOVIĆ Miroljub Prvi pomoćni sudija: NOVAKOVIĆ Novak
Drugi pomoćni sudija: NIKOLIĆ Dragan Drugi pomoćni sudija: RADOIČIĆ Nenad
Četvrti sudija: JERINIĆ Danilo Četvrti sudija: STOJANOVIĆ Andrija
Posmatrač: MRKIĆ Ivan Posmatrač: SIMIĆ Mirko
OFK Žarkovo – TSC Metalac – Bečej 1918
Ponedeljak, 03.09.2018 16:30 – Žarkovo Ponedeljak, 03.09.2018 19:30 – Gornji Milanovac
Delegat – Sp. radnik: SIMIĆ Slobodan Delegat – Sp. radnik: MILOJEVIĆ Dragan
Glavni sudija: IVKOVIĆ Marko Glavni sudija: GAJDOBRANSKI Nemanja
Prvi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko Prvi pomoćni sudija: HARMAT Atila
Drugi pomoćni sudija: TUBIĆ Njegoš Drugi pomoćni sudija: MIKALAČKI Ivan
Četvrti sudija: ILIĆ Pavle Četvrti sudija: MATIĆ David
Posmatrač: JEKNIĆ Mihailo Posmatrač: AKSENTIJEVIĆ Milivoje

Ostavite odgovor