DONJI TOVARNIK: Igralište Slobode. Gledalaca: 150. Sudija: Vladimir Blažon (Ruma) 7. Strelci: 1:0 Kordolup u 20 minutu, 1:1 Karić u 41, 2:1 V. Ninić u 87. iz penala. Žuti kartoni: Stojanović i Živković (Ljukovo).

SLOBODA: S. Ninić 7, Ragastovac 7, Jorgić 6, Mitrović 7, V. Ninić 8, Kordolup 7, Ašćerić 7 (od 70. Radošević), Trbović 7, Gemeri (od 5.Kresojević 7), Jež 6 (od 65. Đuričić), Dragojević 7.

LJUKOVO: Mijatović 7, Kovačević 6, Marković 6, Knežević 6, Trivković 7, Živković 6, Ubović 6, Stojanović 6 (od 70. Miladinović), Karić 7. Krstić 6, Čučković 7 (od 70. Šestović).
IGRAČ UTAKMICE: Vladan Ninić 8.

Teže nego što se očekivalo Sloboda je došla do planiranih bodova. No, fudbal ne bi bio fudbal, kada bi išlo sve po planu!

Domaćin je ozbiljnije pripretio preko Dragojevića, koji je u 11 minutu uputio dobar šut ka golu Mijatovića, ali sve se završilo bez promene rezultata. Prvi gol je viđen u 20. minutru: Kordolup u 20. minutu upućuje centaršut pred gol Ljukova: Marković nespretno reaguje, te šalje loptu u sopstvenu mrežu. Ipak, na odmor se otišlo s nerešenim rezultatom: u 41. minutu šut Karića, nešto iskosa, sa leve strane, bio je vrlo precizan i neodbranjih za Savu Ninića.

Tokom drugog poluvremena, domaćin je uglavnom imao inicijativi, ali, bez materijalizacije. Jež u 55. minutu pogađa prečku gola Ljukova, a u 67. minutu i Dragojević je bio u prilici za nešto više. S druge strane, i Ljukovo je bilo u (polu) šansi: u 50. minutu je viđen vrlo neugodan šut Čučkovića.

I kada su mislili da će gosti uspešno odoleti jalovim napadima Slobode u 87. minutu promena rezultata: Kordolup sa desne strane ulazi u kazneni prostor Ljukova, gde je zaustavljen na nepropisan način i sudija Blažon iz Rume, bez razmišljanja, pokazujr na „belu tačku“: Vladan Ninić je bio siguran izvođač najstrožije kazne i to je bilo konačnih 2:1.