Već sutra se sa derbi utakmicom četvrtog kola Srpske fudbalske lige u grupi “Vojvodina” načinju dešavanja u tom kolu.

Srpska liga VOJVODINA – 4. kolo
FK “Borac” (Sakule) OFK “Vršac” (Vršac) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Radnički” (Nova Pazova)
09.09.2018 (nedelja) – 16:30 Sakule 08.09.2018 (subota) – 16:30 Prigrevica
Delegat Dukić Ozren Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Bikić Nikola Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven Prvi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Nikolić Marko Drugi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Četvrti sudija Zorić Dragan Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Korajlija Milan
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Mladost” (Bački Jarak)
08.09.2018 (subota) – 16:30 Novi Banovci 08.09.2018 (subota) – 16:30 Novi Sad
Delegat Nikolić Zoran Delegat – posmatrač Simić Dragan
Sudija Jeknić Stefan Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav Drugi sudija pomoćnik Janković Luka
Četvrti sudija Čapo Kristijan Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Milin Jovica
FK “Kabel” (Novi Sad) FK “Železničar” (Pančevo) FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
09.09.2018 (nedelja) – 10:00 Novi Sad 08.09.2018 (subota) – 16:30 Subotica
Delegat Vavan Dragan Delegat Drljača Miodrag
Sudija Mudrinić Tomislav Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Kantar Dalibor Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Danilović Slobodan Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar Četvrti sudija Džombić Nikola
Posmatrač Vuksanović Dragoljub Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Srbobran” (Srbobran) FK “Cement” (Beočin) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
09.09.2018 (nedelja) – 16:30 Stari Banovci 08.09.2018 (subota) – 16:30 Beočin
Delegat – posmatrač Kiš-Čepegi Robert Delegat Umićević Radovan
Sudija Janjuš Predrag Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Mrđa Neđo Četvrti sudija Gnjatović Marko
Posmatrač Medaković Goran
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
07.09.2018 (petak) – 16:30 Kula
Delegat – posmatrač Zavišin Srđan
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Kedža Stefan

Ostavite odgovor