Fudbalski vojvođanski trećeligaši će po peti put u ovoj sezoni imati međusobne duele u utakmicama koji se igraju u vikendu pred nama.

Srpska liga VOJVODINA – 5. kolo
FK “Srbobran” (Srbobran) FK “Borac” (Sakule)
15.09.2018 (subota) – 16:00 Srbobran
Delegat Braun Robert
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Matić Nemanja
Posmatrač Leković Goran
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
15.09.2018 (subota) – 16:00 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Petrović Dejan
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Bačka 1901” (Subotica)
15.09.2018 (subota) – 16:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Janković Luka
Drugi sudija pomoćnik Čubrilo Ljubica
Četvrti sudija Kalafat Dino
FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Dunav” (Stari Banovci)
15.09.2018 (subota) – 16:00 Bački Jarak
Delegat Bakić Hasib
Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Četvrti sudija Đumić David
Posmatrač Radovanović Slaviša
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Hajduk 1912” (Kula)
15.09.2018 (subota) – 16:00 Nova Pazova
Delegat Rudić Spasoje
Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Arsić Dragan
Posmatrač Obradović Milan
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Kabel” (Novi Sad)
15.09.2018 (subota) – 16:00 Zrenjanin
Delegat – posmatrač Nestorov Ljubomir
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
OFK “Vršac” (Vršac) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
15.09.2018 (subota) – 16:00 Vršac
Delegat – posmatrač Tomičić Nikola
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Drugi sudija pomoćnik Radić Stefan
Četvrti sudija Nikolić Danilo
FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad)
15.09.2018 (subota) – 16:00 Čelarevo
Delegat Kurjakov Milorad
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Cement” (Beočin)
16.09.2018 (nedelja) – 16:00 Pančevo
Delegat Petrović Dragan
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Janjuš Predrag
Posmatrač Rodean Marijan

Ostavite odgovor