Prva radna sreda je pred vojvođanskim fudbalskim trećeligašima.

Srpska liga VOJVODINA – 6. kolo
FK “Cement” (Beočin) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
19.09.2018. (sreda) – 16:00 Beočin
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Nikolić Danilo
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Zoran
Četvrti sudija Reljić Filip
FK “Hajduk 1912” (Kula) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
19.09.2018. (sreda) – 16:00 Kula
Delegat Adamović Marko
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Radnički” (Nova Pazova)
19.09.2018. (sreda) – 16:00 Subotica
Delegat Novaković Goran
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Janjuš Predrag
Posmatrač Kiš-Čepegi Robert
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
19.09.2018. (sreda) – 16:00 Novi Sad
Delegat Turi Stevan
Sudija Bečanović Aleksandar
Prvi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Zeljković Nebojša
Posmatrač Radovanović Slaviša
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
19.09.2018. (sreda) – 16:00 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Obradović Milan
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK “Borac” (Sakule) FK “Mladost” (Bački Jarak)
19.09.2018. (sreda) – 16:00 Pančevo
Delegat – posmatrač Simić Dragan
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Jeknić Stefan
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “Srbobran” (Srbobran)
19.09.2018. (sreda) – 16:00 Novi Banovci
Delegat – posmatrač Vukelić Rade
Sudija Matić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK “Kabel” (Novi Sad) OFK “Vršac” (Vršac)
19.09.2018. (sreda) – 16:00 Novi Sad
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Ćirić Nemanja
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Četvrti sudija Čapo Kristijan
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin)
19.09.2018. (sreda) – 16:00 Pančevo
Delegat Perović Predrag
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Ranisavić Saša
Posmatrač Mićanović Momčilo

Ostavite odgovor