PRVI MAJ (RUMA): Mihajlo Gemeri (Napredak, Žarkovac), Nemanja Vasović (Fruška gopa, Ruma), Slavoljub Đokić (Železničar, Inđija), Maeko Stojčić (LSK, Laćarak), Andrej Ristić i Dejan Novaković (Hajduk, Divoš), po članu 30/2. Mlađe kategorije: Jovan Trkulja, Milan Cvjetić i Goran Stanković (Fruška gora, Ruma), Stefan Ćapić i Stefan Kokir (Sloven, Ruma), Nebojša Budalić i Nikola Šofauzer (Jedinstvo, Platičevo), Marko Petković (Sloga, Čalma) i Danijel Rajda (Hrtkovci), po članu 30/2.

SLOVEN (RUMA): Dušan Putnik (Mladost, Buđanovci), Miloš Vujević i Marko Popović (Napredak, Žarkovci), Aleksandar Otržan i Marko Antonić (Hrtkovci), Nemanja Adamović (Inđija), Bojan Lukić (Rudar, Vrdnik), Jovan Mihajlović (Jedinstvo, Kraljevci) i Miroslav Đuknić (Sremac, Jarak), po članu 30/2. Mlađe kategorije: Srđan Cvetković i Milivoje Marinković (sporazum o ustupanju sa FK Partizan (Beograd), Milan Batalo i Nikola Marin (Srem, Sremska Mitrovica), Nikola Stjepić i Konstantin Beronja (Sunce, Ruma), po članu 30/2.

PARTIZAN (VITOJEVCI): Milan Radović, Slobodan Tripić i Željko Radović (Jedinstvo, Platičevo), Dragan Petrović i Nemanja Mirković (Borac, Klenak) i Aleksandar Stajčić (Hajduk, Divoš), po članu 30/2. Mlađe kategorije: Nemanja Višacki, Luka Mašić i Dejan Denić (Jedinstvo, Platičevo).

BORAC (KLENAK): Bojan Jović (Graničar, Grabovci), Vlada Radovanović (Zablaće), Srđan Popović (Jevremovac), Nenad Božić (Pričinović), Milan Vasić i Aleksandar Stanojević (Jedinstvo, Platičevo) i Milan Vukosavljević (Prvi maj, Ruma), po članu 30/2..

PSK (PUTINCI): Dušan Ivković (Jedinstvo, Stara Pazova), Miloš Vidaković i Nikola Novaković (Ljukovo), Aleksandar Katić (Napredak, Žarkovac), Goran Vasiljević (Podunavac, Belegiš), Stevan Kuburović (BSK, Batajnica) i Dejan Kolundžić (Busije, Ugrinovci), po članu 30/2.

DONJI PETROVCI: Krstivoje Damjanović, Rade Devrnja i Nemanja Stojić (Napredak, Žarkovac), Miloš Oljača (Kupinovo), Želimir Bašić (Donji Srem 2015, Pećinci), Nemanja Mrkajić i Vladimir Babić (Sloboda, Donji Tovarnik), Dejan Novković (Krušedol) i Stevan Vukajlović (Sremac, Dobrinci), po članu 30/2. Mlađe kategorije: Nemanja Bakrač, Boris Matić i David Turčinović (Inđija).

MLADOST (BUĐANOVCI): Đorđe Veljović, Srđan Miletić i Dragan Košutić (Polet, Novi Karlovci), Miloš Benežan (Sloga, Voganj), Nikola Gvoka (Borac, Klenak), Ognjen Tešić (Sremac, Jarak) i Vladimir Jugović (Veternik), po članu 30/2.

NAPREDAK (ŽARKOVAC): Aleksandar Višnjić (Krušedol), Marko Savić (Lokomotiva, Beograd), Strahinja Kovačević (Donji Petrovci), Milenko Jovanović (Donji Srem 2015, Pećinci), Radomir Milenković (Indeks, Novi Sad), Pavle Drobac i Borislav Ristanović (Sloboda, Šašinci), Miodrag Trnić (Fruškogorac, Manđelos) i Milan Živić (Vitez, Subotište), po članu 30/2. Mlađe kategorije: Radovan Radovac, Miroslav Pavlović i Tadija Vukmanović (Sremac, Dobrinci).

FRUŠKA GORA (RUMA): Vladimir Cvetičanin (Sloven, Ruma), Dragan Marković (KMF Viking, Ruma), Miloš Kolarović (Partizan, Vitojevci), Ivan Miškulin (Mladost, Pavlovci), Branislav Marinković (Jedinstvo, Ruma), Milan Mandić (Jadran, Golubinci), Milan Roknić (Prvi maj, Ruma), po članu 30/2 i Dragutin Škrobot, po članu 30/3. Mlađe kategorije: Dejan Perić, Jovica Ćirković, Danijej Požega, Miloš Milanović, Danijel Makarević, Dušan Savić, Danijel Savić, Dalibor Stjepanović, Stefan Baltić, Lazar Stanojević i Siniša Drlić (Hrtkovci).

JEDINSTVO (PLATIČEVO): Rajko Jošić (ČSK, Čortanovci), Ilija Jovanović (Graničar, Grabovci), Nemanja Simić i Nenad Denić (Polet, Nikinci), po članu 30/2.

JEDINSTVO (RUMA): Branislav Cvetković, Dejan Stojaković i Stefan Sabo (Fruškogorac, Mali Radinci), Nemanja Milić (Sloven, Ruma), Saša Rek (Prvi maj, Ruma), Milan Momčilović (Sloboda, Donji Tovarnik), Vedran Trbojević (Petrovaradin), po članu 30/2, Marko Grandić i Goran Manojlović, po članu 30/1.

SLOGA (VOGANJ): Nikola Pečilj (Železničar, Inđija), Boško Ljubinković (Fruška gora, Ruma), Milan Eror i Vladimir Brankoviuć (Sloven, Ruma), Milenko Marković (Donji Srem 2015, Pećinci), Aleksandar Simić, Milan Jović i Slobodan Lasković (Jedinstvo, Kraljevci), Svetozar Živčić (Mladost, Pavlovci), Saša Babić (Planinac, Ležimir), Ilija Maričić (Prvi maj, Ruma) i Nikola Talirović (Borac, Martinci), po članu 30/2. Mlađe kategorije: Aleksandar Riđički, Lazar Janković, Slavko Marković i Marko Ljiljak (Prvi maj, Ruma), Novak Jakšić (Jedinstvo, Ruma) i Dimitrije Pavlović (Sloven, Ruma), Strahinja Šivoljicki i Dragan Vasić (Borac, Stejanovci).

SREMAC (DOBRINCI): Ilija Vučković (Jadran, Golubinci), Danijel Glušac (Sloga, Voganj), Dragan Čestić i Marko Spasojević (Jedinstvo, Kraljevci), Jovica Delić (Mladost, Buđanovci), Slavko Marjanović (Napredak, Žarkovac) i Željko Vučković (OFK Brestač), po članu 30/2.

FRUŠKOGORAC (MALI RADINCI): Marko Rako i Đorđe Lejić (Donji Petrovci), Nikola Jocić (Mladost, Pavlovci), Miloš Radovac (Sremac, Dobrinci) i Aleksandar Nedeljković (Jošanica), po članu 30/2.

POLET (NIKINCI): Slaviša Ilić (Fruška gora, Ruma), Dejan Vasić, Milovan Erić i Nemanja Spasojević (Jedinstvo, Platičevo), Radovan Đurđević (Graničar, Grabovci) i Ivan Vuković (OFK Brestač), po članu 30/2.

BORAC (STEJANOVCI): Steva Prljić, Ivan Tufedžić, Slaviša Vidović i Nemanja Arsenović (Mladost, Buđanovci), Nikola Samardžija (Fruška gora, Ruma), Igor Miladinović (Radnički, Šabac), Jovan Lazić (Polet, Nikinci) i Uroš Šuljagić (Rekreativo, Beograd), po članu 30/2.

GRANIČAR (GRABOVCI): Nebojša Kostić, Jovan Cvetković, Siniša Bukorac, Borislav Mitrović i Rade Vukašinović (Partizan, Vitojevci), Đorđe Samardžić (Borac, Klenak), Ivan Rajačić (Polet, Nikinci) i Đoka Kovačević (Graničar, Obrež)., po članu 30/2.

HRTKOVCI: Nikola Novaković (OFK Brestač), po članu 30/2.

Author

  • Živko Radivojević je dugogodišnji uspešni saradnik, autor, mnogih pisanih dela na stranicama Sportin.biz-a. Praktično jedan od osnivača ovog web portala. Sa posebnom pažnjom prati sva dešavanja u Sremu, ali i šire. Njegovi tekstovi o boćanju i bowlingu su praktično jedinstveni u Srbiji. Time je njegov doprinos na razvoju ovih sportova nemerljiv.

By Živko Radivojević

Živko Radivojević je dugogodišnji uspešni saradnik, autor, mnogih pisanih dela na stranicama Sportin.biz-a. Praktično jedan od osnivača ovog web portala. Sa posebnom pažnjom prati sva dešavanja u Sremu, ali i šire. Njegovi tekstovi o boćanju i bowlingu su praktično jedinstveni u Srbiji. Time je njegov doprinos na razvoju ovih sportova nemerljiv.

Ostavite odgovor