Posle samo dva dana pauze vojvođanski fudbalski trećeligaši će ponovo na terena širom pokrajine.

Srpska liga VOJVODINA – 7. kolo
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) FK “Cement” (Beočin)
22. 09. 2018. (subota) – 16:00 Zrenjanin
Delegat – posmatrač Zavišin Srđan
Sudija Reljić Filip
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Četvrti sudija Repček Ivan
OFK “Vršac” (Vršac) FK “Železničar” (Pančevo)
22. 09. 2018. (subota) – 16:00 Vršac
Delegat Umićević Radovan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Šćepanović Bojana
Četvrti sudija Zorić Dragan
Posmatrač Korajlija Milan
FK “ČSK Pivara” (Čelarevo) FK “Borac” (Sakule)
22. 09. 2018. (subota) – 16:00 Čelarevo
Delegat Bakić Hasib
Sudija Dimitrijević Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Grujić Marko
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Petrović Nikola
Posmatrač Obradović Milan
FK “Radnički” (Nova Pazova) FK “Crvena zvezda” (Novi Sad)
22. 09. 2018. (subota) – 16:00 Nova Pazova
Delegat Petrović Dragan
Sudija Mrđa Neđo
Prvi sudija pomoćnik Šain Goran
Drugi sudija pomoćnik Dobričić Vuk
Četvrti sudija Janjuš Predrag
Posmatrač Šovljanski Aleksandar
FK “Srbobran” (Srbobran) FK “Kabel” (Novi Sad)
22. 09. 2018. (subota) – 16:00 Srbobran
Delegat – posmatrač Milin Jovica
Sudija Čapo Kristijan
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Četvrti sudija Đumić David
FK “Mladost” (Bački Jarak) FK “Omladinac” (Novi Banovci)
22. 09. 2018. (subota) – 16:00 Bački Jarak
Delegat – posmatrač Rodean Marijan
Sudija Mudrinić Tomislav
Prvi sudija pomoćnik Danilović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Pančić Dušan
FK “Dinamo 1945” (Pančevo) FK “Dunav” (Stari Banovci)
22. 09. 2018. (subota) – 16:00 Pančevo
Delegat Nikolić Zoran
Delegat – posmatrač Nestorov Ljubomir
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Gnjatović Marko
FK “Radnički” (Sremska Mitrovica) FK “Bačka 1901” (Subotica)
22. 09. 2018. (subota) – 16:00 Sremska Mitrovica
Delegat – posmatrač Šibul Ivan
Sudija Kalafat Dino
Prvi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Drugi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Četvrti sudija Jeknić Stefan
FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica) FK “Hajduk 1912” (Kula)
22. 09. 2018. (subota) – 16:00 Prigrevica
Delegat Đukanović Ilija
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Krakanović Milan

Ostavite odgovor