Deveto fudbalsko trećeligaško kolo u Vojvodini u sebi sadrži vrlo zanimljive duele.

Srpska liga VOJVODINA – 8. kolo
FK “Crvena zvezda” (Novi Sad) FK “Radnički” (Sremska Mitrovica)
29. 09. 2018. (subota) – 15:30 Novi Sad
Delegat Drljača Miodrag
Sudija Bikić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Petrović Slobodan
Drugi sudija pomoćnik Petrović Zoran
Četvrti sudija Petrović Nikola
Posmatrač Leković Goran
FK “Bačka 1901” (Subotica) FK “Bratstvo 1946” (Prigrevica)
29. 09. 2018. (subota) – 15:30 Subotica
Delegat Braun Robert
Sudija Kedža Stefan
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Živković Luka
Četvrti sudija Dimitrijević Nebojša
Posmatrač Vučić Dejan
FK “Cement” (Beočin) FK “Hajduk 1912” (Kula)
29. 09. 2018. (subota) – 15:30 Beočin
Delegat Dukić Ozren
Sudija Zorić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Zekonja Neven
Drugi sudija pomoćnik Drndarević Vanja
Četvrti sudija Belić Dušan
Posmatrač Milin Jovica
FK “Omladinac” (Novi Banovci) FK “ČSK Pivara” (Čelarevo)
29. 09. 2018. (subota) – 15:30 Novi Banovci
Delegat – posmatrač Krakanović Milan
Sudija Petrović Dejan
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Tomović Bojan
Četvrti sudija Janjuš Predrag
FK “Kabel” (Novi Sad) FK “Mladost” (Bački Jarak)
30. 09. 2018. (nedelja) – 10:00 Novi Sad
Delegat – posmatrač Radovanović Slaviša
Sudija Pančić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Ivanišević Bojan
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Nikolić Danilo
FK “Železničar” (Pančevo) FK “Srbobran” (Srbobran)
30. 09. 2018. (nedelja) – 15:30 Pančevo
Delegat – posmatrač Subotić Uroš
Sudija Arsić Dragan
Prvi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Grujić Marko
Četvrti sudija Gnjatović Marko
FK “Dunav” (Stari Banovci) FK “Radnički” (Nova Pazova)
30. 09. 2018. (nedelja) – 15:30 Stari Banovci
Delegat – posmatrač Medaković Goran
Sudija Ranisavić Saša
Prvi sudija pomoćnik Vučić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Džombić Nikola
FK “Borac” (Sakule) FK “Dinamo 1945” (Pančevo)
10. 10. 2018. (sreda) – 15:30 Sakule
Delegat Vavan Dragan
Sudija Repček Ivan
Prvi sudija pomoćnik Radić Stefan
Drugi sudija pomoćnik Paštar Bojan
Četvrti sudija Reljić Filip
Posmatrač Vuksanović Dragoljub
FK “Radnički Zrenjanin” (Zrenjanin) OFK “Vršac” (Vršac)
10. 10. 2018. (sreda) – 15:30 Zrenjanin
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Jeknić Stefan
Prvi sudija pomoćnik Rajković Dušan
Drugi sudija pomoćnik Kantor Miroslav
Četvrti sudija Đumić David

Ostavite odgovor