U Srpskoj fudbalskoj ligi grupa „Vojvodina“ se u vikendu pred nama igraju utakmica 9.kola.

Srpska liga VOJVODINA – 9. kolo
FK „Mladost“ (Bački Jarak) FK „Železničar“ (Pančevo)
06. 10. 2018. (subota) – 15:30 Bački Jarak
Delegat Kurjakov Milorad
Sudija Petrović Nikola
Prvi sudija pomoćnik Batalo Nemanja
Drugi sudija pomoćnik Rapoti Zoran
Četvrti sudija Kalafat Dino
Posmatrač Cvjetićanin Dušan
FK „Radnički“ (Nova Pazova) FK „Borac“ (Sakule)
06. 10. 2018. (subota) – 15:30 Nova Pazova
Delegat – posmatrač Mićanović Momčilo
Sudija Gligor Mikloš
Prvi sudija pomoćnik Rađen Predrag
Drugi sudija pomoćnik Zorić Dušan
Četvrti sudija Jeknić Stefan
FK „Srbobran“ (Srbobran) FK „Radnički Zrenjanin“ (Zrenjanin)
06. 10. 2018. (subota) – 15:30 Srbobran
Delegat Novaković Goran
Sudija Janjuš Predrag
Prvi sudija pomoćnik Milanović Petar
Drugi sudija pomoćnik Radosavljević Vladimir
Četvrti sudija Mrđa Neđo
Posmatrač Korajlija Milan
FK „Vršac“ (Vršac) FK „Cement“ (Beočin)
06. 10. 2018. (subota) – 15:30 Vršac
Delegat – posmatrač Šavija Jovica
Sudija Belić Dušan
Prvi sudija pomoćnik Nikolić Marko
Drugi sudija pomoćnik Tomašev Nikola
Četvrti sudija Zorić Dragan
FK „Hajduk 1912“ (Kula) FK „Bačka 1901“ (Subotica)
06. 10. 2018. (subota) – 15:30 Kula
Delegat Adamović Marko
Sudija Đumić David
Prvi sudija pomoćnik Čugalj Nikola
Drugi sudija pomoćnik Šćepanović Bojana
Četvrti sudija Repček Ivan
Posmatrač Kiš-Čepegi Robert
FK „Radnički“ (Sremska Mitrovica) FK „Dunav“ (Stari Banovci)
06. 10. 2018. (subota) – 15:30 Sremska Mitrovica
Delegat Rudić Spasoje
Sudija Nikolić Danilo
Prvi sudija pomoćnik Kantar Dalibor
Drugi sudija pomoćnik Šavija Miloš
Četvrti sudija Reljić Filip
Posmatrač Santrač Dejan
FK „Dinamo 1945“ (Pančevo) FK „Omladinac“ (Novi Banovci)
06. 10. 2018. (subota) – 15:30 Pančevo
Delegat – posmatrač Simić Dragan
Sudija Gnjatović Marko
Prvi sudija pomoćnik Radić Petar
Drugi sudija pomoćnik Bosin Nemanja
Četvrti sudija Arsić Dragan
FK „Bratstvo 1946“ (Prigrevica) FK „Crvena zvezda“ (Novi Sad)
06. 10. 2018. (subota) – 15:30 Prigrevica
Delegat – posmatrač Obradović Milan
Sudija Džombić Nikola
Prvi sudija pomoćnik Svilenković Predrag
Drugi sudija pomoćnik Janković Luka
Četvrti sudija Ranisavić Saša
FK „ČSK Pivara“ (Čelarevo) FK „Kabel“ (Novi Sad)
06. 10. 2018. (subota) – 15:30 Čelarevo
Delegat Umićević Radovan
Sudija Zeljković Nebojša
Prvi sudija pomoćnik Lukić Dušan
Drugi sudija pomoćnik Laluja Bojan
Četvrti sudija Bečanović Aleksandar
Posmatrač Vukelić Rade

Ostavite odgovor