Futog. Hala sportova. Sudije: Raško Jovanović iz Beograda i Milan Divijački iz Novog sada, delegat: Dragana Tanasković iz Novog sada. Futog: Vidović, Topolić, Beljanski, Raca, Rokvić, Bradaš, Janjić, Gavrilović, Vuleta, Stanković, Selak (L), Josić-Eljšan (L).
Trener: Drljača

Inđija
:Španović, Stojanović, Pantelić, Janjušević, Petrović, Orlić, Dubačkić, Trivun, Matić, Marković, Katić (L), Smrzlić (L).
Trener: Rađenović

Vojvođanski prvoligaški odbojkaški derbi je odigran u futoškoj hali sportova.

Bivše superligašice Futog je ugostio ekipu Inđije. Sama utakmica je kasnila sa početkom oko 15 minuta zbog nestanka električne energije. To gošćama nije smetalo da za samo sat i 9 minuta ostvare drugu uzastopnu pobedu. Obe na gostovanjima.

Prvi set je bio i nagoveštaj šta će se dešavati u ovom meču. Brzo su gošće stigle do 17: 25 i vođstva od 0: 1.

U Drugom setu slična priča. Sada je Inđinčankama trebao samo 21 minut da ostvare indetičan skor kao i u prvom setu za 0: 2.

Tek u trećem setu nešto jači otpor domaćih odbojkašica. Ipak je i to bilo malo. Za 23.minuta je bilo 20: 25 i konačnih 0: 3 u setovima.