Večeras su odigrane dve ranije odložene utakmice drugog kola Prve lige Srbije  grupa “Sever” za rukometašice. U Feketiću, Jadran je ugostio ekipu Kikinde koja je još proletos bila deo elitne superligaške scene Srbije. Kikinđanke su na kraju dobile ovaj meč sa rezultatom, 25: 22. Na poluvremenu je bilo, 14: 12 za gošće. Miljana Ćorac sa 7 golova je bila najefikasnija igračica Jadrana, a kod gošći je to bila Emilija Lazić sa 8 golova.

Druga utakmica je odigrana u Bajmoku. Radnički je ugostio Spartak iz Debeljače. Gošće su na kraju bile bolje u rezultatu 29: 30. Na poluvremenu je bilo, 14: 10. Gošće su do pobede došle u samom fiinišu utakmice, iako je Radnički bio taj tim koji je diktirao uglavnom rezultat i tempo igre. Nataša Rothlflug je sa 11 golova bila najefikasnija u timu domaćina utakmice, a kod gošći Klaudija Solioki sa 10 golova.

U četvrtak će se odigrati još jedna odložena utakmica iz drugog kola, a u Dolovu će igrati istoimeni klub i somborski Ravangrad.